ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьомого жовтня Харківський ІТ Кластер провів ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи.

Ми трохи хвилювались, проте старанно та заздалегідь підготувались до продуктивного дня і сподіваємось, що все пройшло відмінно!

Усі учасники заходу дотримувались карантинних обмежень, аби гарантувати безпечне перебування на локаціях.
Читайте, як усе пройшло, у нашій статті!

Unit.Kharkiv

Відкривали ІТ-день Ольга Шаповал, директорка Харківського ІТ Кластера, і Владислав Сокол, CEO Unit.Kharkiv та Academy Smart. Ми зустріли студентів у конференц-залі інноваційного парку Unit.Kharkiv.

YAR_2663-414x276 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

Владислав розповів учасникам ІТ-дня про роботу Unit.Kharkiv, а також провів екскурсію по всій території парку. Студенти КМБШ та команда Kharkiv IT Cluster були приємно вражені від розмірів, оформлення й атмосфери, яка панує в компанії.

YAR_2552-414x276 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

Студенти дізнались від Влада про нішування, ефективну роботу з партнерами з різних країн і, звісно, про історію заснування та успіху інноваційного парку.

Дія.Бізнес і Gameloft

Крім того, у студентів бізнес-школи була можливість дізнатись про роботу компанії Дія.Бізнес, оцінити їхній новий офіс, а також поспілкуватись щодо роботи компанії Gameloft і їхніх масштабних проєктів із HR-директором компанії Gameloft Євгеном Біренбаумом.

YAR_2752-414x276 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

Ми вдячні компаніям, що представили настільки прогресивні та інноваційні продукти, які створюються в Україні, і показали, як український ІТ-бізнес успішно співпрацює із закордонними гігантами з різних сфер.

YAR_2712-414x276 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

GlobalLogic

Представили ІТ-індустрію Харкова також фахівці компанії Globallogic.

YAR_2799-414x276 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

Онлайн до нас підключилась Наталія Сіромаха, молодша віцепрезидентка і лідерка харківського офісу GlobalLogic, а проводити зустріч допомагала Елліна Мединська, Senior PR & Marketing Consultant. Гості дізналися про новітні розробки компанії та були вражені спектром можливостей спеціалістів Globallogic.

Kharkiv IT Cluster

Заключною локацією були Kharkiv IT Cluster та науковий парк «Синергія». Ольга Шаповал розповіла про роботу Харківського ІТ Кластера, напрями розвитку, наші проєкти та цілі. До конференції приєднався голова Наглядової ради Kharkiv IT Cluster і засновник компанії AltexSoft Олександр Медовой, який розповів про заснування Кластера, про свою компанію та її проєкти.

YAR_2908-414x276 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

Прокачав знання студентів у правильному інвестуванні Роман Катеринчик, член Наглядової ради Kharkiv IT Cluster, CEO і засновник Artjoker.
Генадій Букшевалов, член Наглядової ради Kharkiv IT Cluster та DevCenter Director у Softserve, і представники освіти Євген Сакало, координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, і Олексій Ларін, директор навчально-наукового інженерно-фізичного інституту НТУ «ХПІ», розповіли про проблеми та місця зростання технічної освіти Харківського регіону.

YAR_2962-414x276 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

ІТ-день був насиченим та інформативним. Студенти Києво-Могилянської бізнес-школи дізнались про ІТ-галузь Харківського регіону й відкрили для себе прогресивний, глобальний та соціально-відповідальний бізнес, який завжди відкритий для фахівців і компаній для обміну знаннями та досягнення нових вершин.

group-480x480 ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес-школи із Kharkiv IT Cluster

Ми безмежно вдячні Києво-Могилянській бізнес-школі за надану можливість!

Коментарі