Is that you, Santa? Новорічний Speaking Club ❄

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 грудня пройшов Speaking Club в онлайн форматі, де участники закритого клубу Junior Club прокачали свій рівень англійської.

🌌 Тема зустрічі Зимові свята 

Як написати лист Санті? Як відзначають новий рік в інших культурах? Колядки чи щедрівки? Подарунки під ялинкою чи під подушкою? Учасники активно обговорювали зимові свята, вивчали нову лексику, яка пов’язана зі святами (що таке holly, egg-nog, tinsel, wreath, stocking), багато жартували, танцювали та ділились цікавими історіями як вони відзначають новий рік.

Під час лекції учасники мали нагоду поспілкуватися на тему: «Did it snow last year at Christmas? How did you celebrate winter holidays? Do you have any specific traditions in your family?» 

Зустріч провів Кирило Передерій, викладач англійської мови у школі Speaking Space. Кирило допоміг учасникам перебороти свої страхи та нарешті заговорити англійською!

Новорічні свята вже зовсім скоро, тому Кирил побажав нашим студентам:

«Вітаю групу Kharkiv IT Cluster Junior Club з прийдешніми зимовими святами! Ви зробили неймовірне зусилля над собою і величезний прогрес у своїй англійській мові. Протягом трьох місяців більшість з вас регулярно відвідувала заняття та покращувала себе у відносинах з колегами спілкуючись іншою мовою. У 2022 році бажаю наснаги для своєї роботи, успіхів у проєктах, здоров’я та щастя! Ви великі молодці!».

Унікальний проєкт Junior Club від Kharkiv IT Cluster дає можливість молодим і талановитим людям, що лише починають свій шлях в IT, розвиватися та здобувати цінний досвід. 🤘

Ми дуже дякуємо школі Speaking Space за допомогу у проведенні нашої продуктивної зустрічі та сподіваємося, що у майбутньому усі охочі зможуть говорити англійською вільно!

Приєднуйтесь у наступному сезоні до Junior Club!

Коментарі