Intellias увійшла до списку Best of Global Outsourcing 100

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Intellias увійшла до списку Best of Global Outsourcing 100 за версією асоціації IAOP

Intellias у ТОП-100 найкращих світових аутсорсингових компаній за версією міжнародної асоціації IAOP

19 лютого міжнародна асоціація IAOP (International Association of Outsourcing professionals) підбила підсумки року на The Outsourcing World Summit в Орландо, США. Та опублікувала рейтинг кращих світових аутсорсерів та постачальників ІТ-послуг. Цьогоріч асоціація оголосила особливу програму — BestofTheGlobalOutsourcing 100 — та не приймала нових заявок від компанійна участь, а склала перелік кращих організацій із тих, які вже неодноразово фігурували у попередніх спискахза 10 років. Intellias обрано одним із провідних фахівців аутсорсингу, які попередньо зарекомендували себе у рейтингах Global Outsourcing 100.

«Я дуже радий, що Intellias традиційно фігурує у таких престижних рейтингах як Best of the Global Outsourcing 100. Це визнання підкреслює нашу відданість клієнтам, чіткий фокус на вирішення їхніх бізнес-проблем та прагнення до вдосконалення якості наших послуг. Відзнака Intellias такими міжнародними організаціями як IAOP допомагає IT-індустрії в Україні вийти на якісно новий, глобальний рівень.» – Віталій Седлер, CEO Intellias.

IAOP — глобальна асоціація, яка щорічно проводить комплексні дослідження у сфері аутсорсингу, таким чином допомогаючи світовим компаніям у виборі постачальників IT-послуг. Список Best of The Global Outsourcing 100 є джерелом інформації для компаній, які прагнуть розширити свої пропозиції та працювати із надійними аутсорсинговими партнерами. Попередні переліки The Global Outsourcing 100 щорічно відзначали компанії, які постійно вдосконалюються та демонструють якість у сфері аутсорсингу. Рейтинг формується на основі певних критеріїв, серед яких: інноваційний підхід до роботи та надання послуг, сертифікати та нагороди за успішні проекти, відгуки клієнтів, позитивна динаміка зростання, відгуки клієнтів та проекти з корпоративної соціальної відповідальності. Цьогорічний спеціальний огляд IAOP базується на оцінці всієї історії компанії з моменту початку програм Global Outsourcing 100 та Best Outsourcing Advisors.

Коментарі