Intellias та Київстар оголосили про початок стратегічної співпраці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Найбільший в Україні оператор телекомунікацій Київстар та провідний український провайдер комплексного програмного забезпечення Intellias оголосили про початок довгострокової співпраці.

laugh-480x480 Intellias та Київстар оголосили про початок стратегічної співпраці

Команда з більш ніж 30-ти інженерів Intellias розпочала роботу над проєктом для Київстар. Розробники займатимуться підтримкою і розвитком систем, що обслуговують важливі бізнес-функції замовника. Завдяки глибокій експертизі Intellias в таких галузях, як ERM, CRM та Big Data, спеціалісти компанії допоможуть Київстар зробити значущий стрибок в розбудові і розвитку інноваційного технологічного стека.

Проєкт дозволить оптимізувати витрати та підвищити ефективність бізнес-процесів мобільного оператора.

Проєкт передбачає збільшення команди щонайменше вдвічі у найближчі кілька років.


«Ми раді розпочати стратегічну співпрацю з лідером українського телеком-ринку і прискорити цифрову трансформацію нашого клієнта, – зазначив Віталій Седлер, CEО та співзасновник Intellias. – Телекомунікаційні технології є одним із стратегічних напрямів нашого бізнесу, де ми маємо велику міжнародну експертизу. Завдяки співпраці з Київстар, у нас є особливо цінна можливість використовувати наші знання і досвід на українському ринку, нарощуючи його конкуренту перевагу».

tack-480x480 Intellias та Київстар оголосили про початок стратегічної співпраці

Окрім підписання договору про комплексне обслуговування (managed service agreement) компанія Intellias набула статусу преферентного сервіс-провайдера для Київстар і буде долучатися до співпраці над наступними розробками та введенням в експлуатацію нових систем та сервісів.


«Тема технологічного авторитету в телеком-галузі України активно обговорюється в Київстар, тому питання цифрової трансформації компанії не може лишатися поза увагою, – додає Андрій Жуковський, директор з інформаційних технологій Київстар.

Основна мета такої трансформації – забезпечити можливості виводу на ринок інноваційних продуктів, що відповідають найсучаснішим вимогам клієнтів. Безперечно, розвиток системи обслуговування клієнтів та систем обробки великих даних є одними з базових вимог для Київстар. Завдяки тісній співпраці із такими досвідченими гравцями IT ринку, як Intellias, дозволить нам вийти на якісно новий рівень забезпечення потреб нашого клієнта».


Intellias має досвід системної роботи з телекомунікаційними компаніями: міжнародними операторами зв’язку, B/OSS постачальниками та іншими представниками індустрії. Компанія реалізувала низку проєктів, пов’язаних з оцифруванням бізнес-процесів, створенням операційних мережевих систем, міграції на хмарні технології. Intellias також має напрацювання в напрямі білінгових і монетизаційних систем, когнітивних систем для телеком-операторів (аналітика даних, датаscience, AI), послуг з побудови мереж хмарного дата-центру, програмних комутаторів та VoIP рішень для бізнесу.

tack-480x480 Intellias та Київстар оголосили про початок стратегічної співпраці

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 1500 професіоналів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias має представництва у Берліні, Чикаго, Нью-Йорку та Ер-Ріяді. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. У 2018 році Intellias увійшов до щорічного рейтингу Inc. 5000 та залучив інвестиції від Horizon Capital. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua – найбільшого ІТ ком’юніті в Україні.

Додаткова інформація за посиланням.

Про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,8 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23 роки працює в Україні і є телеком оператором №1, найдорожчим національним брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, або на сайті.

Коментарі