Intellias представив звіт зі сталого розвитку за 2020

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias опублікував четвертий щорічний звіт зі сталого розвитку. Цього року вперше звіт компанії підготований відповідно до стандартів Global Reporting Initiative (GRI) — найчастіше використовних стандартів у світі. В їх основі лежить комплексний підхід до звітування та ідея того, що економічні, екологічні та соціальні результати діяльності компанії безпосередньо пов’язані з її стійким довготривалим розвитком.

Компанія розповіла як 2020 рік вплинув на організацію роботи, про реакцію на пандемію та інші соціальні ініціативи.


Завантажити звіт можна за посиланням.

Завантажити звіт тут


«Intellias працює на глобальному ринку, де відповідальність не додаткова опція. Це — спосіб мислення, яким керуються у веденні бізнесу, і за яким стоїть успішне майбутнє» — коментує Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

У 2021 компанія планує зосередитись на фокусному напрямі корпоративної соціальної відповідальності — екомобільності, розвивати велокультуру серед колег та заохочувати інших користуватись екологічними видами транспорту.Про Intellias

Intellias — одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі та представництва у Німеччині і Саудівській Аравії. Зараз в Intellias працює понад 1600 спеціалістів. У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2020-му таке ж звання компанія отримала від видання Forbes Ukraine. Крім того, у 2018 та 2020 роках Intellias здобув звання «Велороботодавець року».

Коментарі