Інноваційний камуc, GlobalLogic Ukraine та Kharkiv IT Cluster представляють курс «Python for Data Science»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Стартує спеціальний курс «Python for Data Science» від GlobalLogic Ukraine для студентів НТУ «ХПІ», які обрали навчання за програмою Інноваційного кампусу.

Нагадуємо, що Innovation Campus ーпринципово нова система навчання, що забезпечує бакалаврську підготовку високого міжнародного рівня. Вона розроблена командою НТУ «ХПІ» спільно з провідними українськими IT-компаніями.

Мета проєкту — перейти від декларативного навчання до проєктної схеми, що допоможе набути практичних навичок для реалізації реальних кейсів у подальшій роботі.

Інноваційний кампус радий запустити курс «Python for Data Science», що розроблений практикуючими інженерами компанії GlobalLogic. Він спрямований на вивчення проблем аналізу і обробки великих обсягів даних, а також представлення результатів у зручній формі.

Після закінчення навчання ти не тільки отримаєш базові навички роботи з мовою програмування Python, а також розглянеш особливості її застосування для вирішення завдань в області взаємодії з великими обсягами даних!

15 студентів ІІ-ІІІ курсів після внутрішнього відбору пройдуть навчання під керівництвом топових спеціалістів, що триватиме до грудня 2021 року.

Vse-na-FB-TSareva-1-1-414x233 Інноваційний камуc, GlobalLogic Ukraine та Kharkiv IT Cluster представляють курс «Python for Data Science»

Дизайнери та викладачі курсу:

Віталій Мирошниченко — Аспірант Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, МехМат, МЛ консультант (Senior ML engineer) з 5-річним досвідом у галузях: Machine Learning, Deep Learning, Data Science. Також активний учасник змагань Kaggle та ментор програми дуальної освіти

Дмитро Власенко — Кандидат фізико-математичних наук, МЛ консультант (Senior ML engineer) з 5-річним досвідом у галузях: Machine Learning, Deep Learning, Data Science. Має багаторічний досвід викладання різних курсів з програмування та математики, активний редактор Вікіпедії.

Програма курсу включає освоєння таких напрямів:
 • Core Python,
 • Functions,
 • Generators,
 • iterators,
 • Pandas,
 • NumPy,
 • Graphics,
 • Simple multithreading.
Курс включає:
 • освоєння базових знань роботи з Python,
 • програму занять з тренером-консультантом GlobalLogic,
 • опанування базових моделей регресій та зменшення розмірностей,
 • проведення аналізу якості власної реалізації у порівнянні з існуючими фреймворками,
 • застосування моделей у задачах аналізу даних,
 • проведення регресійного аналізу,
 • створення дескриптивної статистики та багато інших цінних навичок, що прокачають hard-skill-и по-повній!
 • шість челенджів, які студенти виконуватимуть індивідуально під керівництвом висококваліфікованих спеціаліста у ML-сфері.
What are the challenges?

Челенджі ー не просто практичні завданні для закріплення поточних знань. Вони майже повністю схожі на реальні робочі кейси, які сформовані таким чином, щоб повторювати життєвий цикл проєкту.
Всі елементи челенджів ー взаємодоповнюють один одного: оновлення вже написаного коду та додавання нових фічей до проєкту.

Після закінчення курсу, студенти із кращими результатами матимуть можливість пройти інтернатуру у GlobalLogic Ukraine!

Vse-na-FB-TSareva-414x233 Інноваційний камуc, GlobalLogic Ukraine та Kharkiv IT Cluster представляють курс «Python for Data Science»

Kharkiv IT Cluster разом із програмою Інноваційного кампусу співпрацюють з початку 2021 року. Завдяки колаборації, Інноваційний кампус запустив два нових курси цією осінню: із компаніями GlobalLogic Ukraine і MobiDev, а ще один — знаходиться на етапі підготовки. Також, в Інноваційному кампусі беруть участь компанії-мембери Kharkiv IT Cluster Sigma Software і NIX.

Ми вдячні IT-компаніям Kharkiv IT Cluster, які підтримують проєкт та контриб’ютять в довгострокове навчання студентів!

Якісна підготовка кадрів — запорука успішного зростання IT-сфери в Харкові та в Україні!

Рекомендовані матеріали

 1. GlobalLogic визнали лідером у сфері IT-послуг 2022 року
 2. GlobalLogic

Коментарі