Kids2IT: Багатофункціональна шафа та ІТ-піч: інноваційні проєкти від учнів Харківської загальноосвітньої школи №69

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 січня Kharkiv IT Cluster вперше відвідав Харківську загальноосвітню школу №69.

Мета візиту 一 розказати школярам, що в ІТ бувають не тільки програмісти чи дизайнери, а й багато інших цікавих професій. Учні 7-го класу під час командної гри Kids2IT запропонували безліч ідей, які здатні покращити життя людству за допомогою інноваційних технологій. Ось найкращі з них:

IT-піч 

Ця багатофункціональна піч по-різному допомагає людям: заморожує,  нагріває і навіть робить вакуумування продуктів. Головне, що є можливість керувати пічкою за допомогою голосу. Розробники запевняють 一 цей девайс значно поліпшить життя людей.

Розумна шафа

Водонепроникна шафа, яка кожен день показує, який одяг краще одягнути з огляду на погоду за вікном. Додаткові функції цієї шафи: речі будуть завжди чистими та випрасуваними, а ще — сухими. Бо навіть якщо навколо вода (а як запевняють розробники, таке може трапитись коли завгодно), матеріал шафи відштовхує краплі від себе.

Відгуки учасників гри

«Під час сьогоднішньої гри я дізнався багато нового з сфери ІТ та те, що ІТ 一 це не тільки програмісти. Мені було дуже цікаво грати в команді», 一 Паша, учень 7-го класу.

«Я дізналась як розробляють проєкти та які існують професії в ІТ-сфері. Мені сподобалось працювати у команді та створювати щось нове», 一 Аріна, учениця 7-го класу.

Kharkiv IT Cluster радий знайомству з учнями 7-го класу школи №69 і чекає на нові зустрічі!

Коментарі