Партнерство

ХНУБА — новий освітній партнер Kharkiv IT Cluster.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Kharkiv IT Cluster починає рік із нових досягнень і партнерства!

12 січня 2021 року команда Kharkiv IT Cluster завітала до нового освітнього партнера — Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА).

Разом із ХНУБА Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про партнерство та подальше співробітництво.

«Kharkiv IT Cluster є організацією, що створює майданчик для комунікації між ІТ-бізнесом, закладами освіти та представниками влади. Ми завжди відкриті до нових партнерств із закладами, які підтримують наші цілі та бачення, а також готові сприяти розвитку середовища для технологічного бізнесу та покращенню ІТ-освіти в Харківському регіоні», — прокоментувала підписання меморандуму виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал.

 

photo_2021-01-12_15-31-32-414x233 ХНУБА — новий освітній партнер Kharkiv IT Cluster.

 

Підготовка ІТ-фахівців у ХНУБА ведеться на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій за спеціальностями:

  • 122 «Комп’ютерні науки»;
  • 126 «Інформаційні системи та технології».

«Для нашого університету це важливо, адже ми працюємо на перспективу. ІТ-спеціальності є затребуваними на цей час. Весь світ переходить на Smart-технології та дистанційне навчання. Це нові виклики для освіти та для нашого університету. Подолати їх можливо за сприяння провідних ІТ-компаній нашого регіону. Цей меморандум є першим кроком на шляху активного розвитку ІТ-освіти в синергії бізнесу та нашого університету», — відзначив ректор ХНУБА Дмитро Череднік.

Kharkiv IT Cluster вітає нових освітніх партнерів! Розвиваємо ІТ-освіту в регіоні разом!

Коментарі