High Hills: простір, де комфортно жити, працювати та відпочивати

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Через пандемію коронавірусу багато хто кардинально змінив погляд на власне житло. Квартира перетворилася на офіс, школу, дитячий садок і навіть місце для розваг. Девелопери відзначають, що зараз городянам потрібні не просто квадратні метри: люди хочуть комфортний та безпечний для життя простір, у якому можна не лише жити та працювати, а й повноцінно відпочивати.

Саме такий простір для життя та роботи будує “Строй Сіті Development Group” у центрі Харкова. Неподалік метро “Наукова”, на вулиці Серпової, 4 через два роки з’явиться багатофункціональний комплекс High Hills.

Це унікальний для Харкова проект. Дві 22 поверхові вежі будуть об’єднані семиповерховим стилобатом, в якому частково розмістяться зони рітейлу і розваг, а також бізнес-центр.

Як розповів директор компанії “Строй Сіті Девелопмент” Олександр Конюхов, High Hills спроектований так, щоб мешканці могли переміщатися з однієї частини будинків до іншої, не спускаючись вниз. Для цього башти з’єднають спеціальним критим мостом.

“Це багатофункціональний комплекс, в якому ми втілили ідею Live&Shop&Play&Work – це житловий комплекс, бізнес-центр, простір для покупок та розваг, — пояснює Олександр Конюхов, — По суті, це замкнутий цикл життя в одному будинку: я затишно та безпечно проживаю у будинку, працюю в бізнес-центрі, спокійно можу відвести дітей до дитячого садка, купити продукти та інші товари або відпочити у спа-центрі, зайнятися спортом, зокрема, у двох басейнах у цьому комплексі. І все це – не виходячи з дому”.

Насолодитися свіжим повітрям та чудовим видом можна буде на даху комплексу. Там збудують панорамний майданчик, парк з чудовим видом на Харків, зону барбекю, басейн просто неба, а також кінотеатр.

Для резидентів High Hills передбачені власні паркувальні місця у дворівневому підземному паркінгу. Кожен власник такого паркомісця завдяки системі паркінг-шерингу зможе заробляти на ньому. Наприклад, якщо резидент High Hills поїхав на цілий день або вирушив у відпустку, щоб місце не простоювало, власник може здати його в оренду. Це можна буде зробити у спеціальному мобільному додатку. Власник просто відзначає своє місце для паркування, як вільне, і будь-який бажаючий, оплативши час паркування, зможе залишити на ньому свій автомобіль. Така система зручна і водіям, які, наприклад, приїхали до бізнес-центру High Hills. У мобільному додатку вони також бачитимуть вільні місця для паркування.

Багаторівнева система безпеки захистить спокій мешканців та всіх, хто знаходиться всередині комплексу. Вона містить в собі:
  • Відеоспостереження
  • Електронну систему контролю доступу
  • Встановлення захищених від злому дверей
  • IP-домофонію

За словами директора “Строй Сіті Девелопмент”, усі поверхи High Hills будуть оснащені системами енергозбереження, пожежної безпеки, а також автоматичними сценаріями реагування на аварійні ситуації.

Крім того, у High Hills буде реалізована комплексна система автоматизованого управління будівлею “Розумний дім”.

“Кожен мешканець будинку зможе управляти всіма системами зі свого смартфона. Якщо потрібно відрегулювати клімат у квартирі, увімкнути освітлення чи впустити гостя — досить просто взяти свій гаджет до рук”, — розповідає Олександр Конюхов.

У житлових секціях High Hills буде встановлено систему очищення води, яка значно підвищить її якість. А інтелектуальна система освітлення дозволить розумно витрачати енергоресурси: спеціальні датчики будуть реагувати на присутність людей і таким чином економити електроенергію у місцях загального користування. Зовнішнє підсвічування включатиметься лише тоді, коли природного освітлення стає замало.

Жителям не потрібно ні про що турбуватися, тому що всі технічні та організаційні питання щодо експлуатації будівлі та території комплексу High Hills бере на себе керуюча компанія.

Коментарі