Харківський IT Кластер випустив методичку для вступників до Харкова

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Напередодні вступної кампанії Kharkiv IT Cluster створив методичку для тих, хто планує приїхати вчитися до Харкова з інших міст. Завданням методички є допомога абітурієнтові не загубитися у великому мегаполісі, вчасно подати оригінали документів до вишу і провести з користю вільний час. З дизайном і оформленням допомогла компанія-учасник Кластеру NIX.

Методичка містить наступну інформацію:

  1. Про виші Харкова, де можна отримати освіту в сфері IT: їх місцезнаходження, спеціальності, освітні програми, посилання на сайти.
  2. Про пересуванні містом: схема метро, ​​маршрути трамваїв, тролейбусів, автобусів, маршруток і служб таксі.
  3. Де переночувати? Це питання особливо хвилює тих, хто приїхав до Харкова. Методичка відповість на питання, де можна зупинитися за невелику платню.
  4. Де поїсти? Питання харчування стає другим за частотою. В методичці є відповідь і на нього у вигляді добірки популярних місць як для перекусу, так і повноцінного обіду.
  5. Де відпочити? Процес вступу до вишу є цілком нервовим. Харків сповнений місць, де можна помилуватися краєвидами і зняти напругу, безкоштовно або дуже недорого.

Крім цього методичка надає інформацію, куди звернутися за медичною допомогою, як купити квитки додому на поїзди і автобуси, щодо банківських установ, перевірених агентств нерухомості, щоб абітурієнти не стали жертвами шахраїв.

“Харків студентське місто і місто можливостей, потрібно тільки до них уважно придивитися. Тут можна отримати чудову фундаментальну освіту, а потім працювати в будь-якій сфері IT проектувати роботів, писати софт для європейських перевізників або великих американських корпорацій, створювати малюнки для комп’ютерних ігор та багато іншого. І головне: для того, щоб успішно реалізуватися в світі технологій, не потрібно їхати за кордон “, говорить виконавчий директор Харківського IT Кластеру Ольга Шаповал.

Харківській IT індустрії у наступні 6 років буде потрібно додатково 25 тисяч молодих фахівців. І тепер вступати до вишів Харкова стало не тільки престижно, але і дуже зручно.

Коментарі