Харківський технологічний університет «ШАГ» ー новий мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський технологічний університет «ШАГ» ー новий мембер Kharkiv IT Cluster. Університет входить до харківської сім’ї IT STEP і базується на її ідеології. Головні принципи всіх навчальних закладів «ШАГ»: сучасність, професійність і турбота про кожного студента. Проте ХТУ «ШАГ» ー це заклад саме вищої освіти, закінчивши який ви отримаєте ступінь бакалавра чи магістра та диплом державного зразка.

Харківський технологічний університет «ШАГ»


В університеті дві IT-спеціальності:

o 126 ー Інформаційні системи і технології. У межах цієї спеціальності здійснюється підготовка спеціалістів за традиційними для «ШАГ» напрямами:

    • розробка ПЗ;
    • мережі та кібербезпека;
    • комп’ютерна графіка та дизайн в IT.

o 073 ー Менеджмент у сфері IT.
Ця спеціальність ー справжня гордість ХТУ «ШАГ», тому що це перший університет в Україні, який почав готувати фахівців із управління саме IT-бізнесом.


В університеті «ШАГ» немає загальноосвітніх предметів (українська мова, історія тощо залишаються для студентів у минулому). Сесії проходять без стресу: кожен семестр загалом лише до 5 іспитів/заліків. Поглиблено вивчаються іноземні мови, окремі предмети на старших курсах викладаються лише англійською. Студенти старших курсів навчаються за формою дуальної освіти: теоретичну частину отримують в університеті, а практику відпрацьовують на реальних проєктах у партнерських IT-компаніях університету.


Є очне й заочне відділення. Абітурієнт може вибирати форму заочного навчання: звичну класичну або інноваційну. Остання передбачає відвідування студентом занять в університеті раз на тиждень. У ХТУ «ШАГ» також можна пройти доуніверситетську підготовку й підготовку до ЗНО.


Харківський технологічний університет «ШАГ» вже активно співпрацює з найбільшими IT-компаніями нашого міста і відкритий до нових проєктів разом із Kharkiv IT Cluster.


Зв’язатися з ХТУ «ШАГ» дуже легко через соцмережі:

Facebook

Instagram

або телефоном: +38 (050) 444-08-82.

Коментарі