Харківський Політех запрошує в «Інноваційний кампус»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вже сьогодні студенти IT-спеціальностей НТУ «ХПІ» мають можливість навчатися та розробляти реальні проекти, взявши участь у програмі Інноваційний кампус НТУ «ХПІ».

Це — перший проект в Україні на базі державного вишу, який об’єднує IT-навчання, школу підприємництва та коворкінг.

80103736_2899599413407247_4463580277452570624_o-414x276 Харківський Політех  запрошує в «Інноваційний кампус»

«Серце» кампусу — інноваційна освітня програма, розроблена командою українських IT-фахівців у співпраці з НТУ «ХПІ». Талановиті студенти Політеху можуть навчатися інформаційним технологіям безкоштовно, використовуючи самостійне проектне навчання, гейміфікацію, «дерево проектів» (самостійно обирати найбільш цікаві для себе напрямки) та дотримуючись принципу peer-to-peer (співпраця на рівних).

Концепція програми — перехід від декларативної схеми навчання, основою якої є придбання знань, до проектної схеми, спрямованої на придбання практичних навичок створення продуктів і систем. Це принципово нова система навчання, яка забезпечує бакалаврську підготовку високого міжнародного рівня.

Навчання розраховане на 4 роки. Після першого року (вступ до спеціальності, вивчення фундаментальних дисциплін) студенти пройдуть конкурсний відбір на проектне навчання (2-3 рік). Четвертий рік відведений для поглибленого вивчення предметів, практики і дипломної роботи. Щоб стати учасником інноваційного проекту, потрібно обрати першим пріоритетом для вступу до ХПІ такі освітні програми (конкурсні пропозиції): програмне забезпечення інформаційних систем, комп’ютерні науки та інтелектуальні системи, інженерія програмного забезпечення, кібербезпека, сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри.

Довідка:
Інноваційний кампус НТУ «ХПІ» об’єднує передові технології навчання та спрямований на поєднання фундаментальних знань університетської освіти і практичних навичок реалізації проектів. Такий підхід дозволяє поєднати навчальний процес із практичними вимогами роботодавців та забезпечити якісну підготовку фахівців у галузі ІТ. Проект реалізується з 2018 року за підтримки Фонду K.Fund. Мета — створити в Харкові умови, аби талановиті IT-спеціалісти, студенти, стартапи та підприємці мали повноцінний доступ до знань та ресурсів і розвивали бізнес в Україні.

Фонд Василя Хмельницького K.Fund створений для підтримки проектів у галузях освіти та економіки. Його місія — допомагати талановитим та ініціативним українцям розвивати свій потенціал та реалізовувати себе в Україні, допомагаючи трансформації країни.

Докладніше про навчання —  http://campus.kpi.kharkov.ua/

Коментарі