Харківський ІТ-кластер запустив Junior Club

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ-кластер запустив Junior Club – спільноту молодих людей, які бачать своє майбутнє в IT-галузі.

Перша зустріч клуба відбулася 20 червня в школі IT Hillel і була присвячена темі “Ролі в IT. Кар’єра в IT компанії від стажера до IT директора” 

Delivery Director компанії SoftServe Віктор Герасимов розповів учасникам про різноманітність ролей в IT компаніях, особливості професії Software Engineer, Project Manager, QA Engineer, DevOps, а також про можливості розвитку в компаніях.

Зустріч почалася з інтерактиву від Education Coordinator Kharkiv IT Cluster Олесі Ульянової, вона допомогла учасникам познайомитися один з одним.

Реєстрація на захід проходила на порталі партнерів Харківського IT Кластера – voopty.com.ua.

Фінальним бонусом для учасників став тест, що дозволяє кожному зрозуміти, до якої ролі в IT вони найбільше схильні, і допомогти їм зробити правильний вибір своєї майбутньої професії.

На наступних заняттях на них чекають нові топіки і спікери, так що вже до листопада вони вже точно будуть розуміти, як працює IT компанія, що може їм запропонувати техноіндустрія Харкова, і в якому напрямку розвиватися, щоб працювати в IT компанії.

Так Kharkiv IT Cluster допомагає молодим талантам побачити для себе можливості і отримати підготовку, щоб працювати над проектом своєї мрії в одній з компаній Харкова.

Коментарі