Харківський IT Кластер представлений на порталі TechUkraine

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський IT Кластер тепер представлений на новому англомовному порталі про техноіндустрію України TechUkraine, який запрацював цього тижня.

У розділі “Харків – технохаб” можна побачити інформацію, що характеризує місто як одну з ключових IT локацій України. Центром і драйвером виступає Кластер.

Тепер IT компанії можуть стати співавторами новин, потенційно цікавих світовій спільноті. Особливу увагу на порталі приділяють стартапам. Пишуть як про активні бізнеси, так і стартапи, що тільки зароджуються та беруть участь в міжнародних виставках і акселераторах.

TechUkraine – це нова платформа, орієнтована на підтримку Тек екосистеми України, яка була створена в травні 2019 року. Вона сприяє співпраці лідерів екосистем, державних чиновників, ділових партнерів та донорів для подальшої підтримки Тек сектору та для поширення інформації про український Тек сектор по всьому світу.

Портал TechUkraine – перший проект, який почали реалізовувати на базі платформи TechUkraine. Це єдина платформа, що ставить за мету представляти Україну як талановиту та інноваційну націю, а також бере на себе роль лідера розвитку екосистеми України.

Kharkiv IT Cluster розвиває середовище для розвитку технологічного бізнесу в регіоні.

А тепер буде розповідати про це і на TechUkraine

Коментарі