Харківська гуманітарно-педагогічна академія — освітній партнер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

14 вересня 2020 року до Харківського ІТ Кластера завітав наш новий освітній партнер — Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

security-pin-480x480 Харківська гуманітарно-педагогічна академія — освітній партнер Kharkiv IT Cluster

Харківська гуманітарно-педагогічна академія — заклад вищої освіти, який готує магістрів комп’ютерних наук та педагогів для загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних освітніх закладів. За роки існування навчальний заклад підготував понад 50 тисяч фахівців, які успішно працюють у Харківській області, інших областях України та за її межами.

3 березня 2020 року було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між Академією та Харківським ІТ Кластером. Навесні відбувся онлайн-семінар із викладачами та студентами Гуманітарно-педагогічної академії та представниками ІТ Cluster за темою «Освітні напрямки та проєкти для розвитку ІТ-індустрії нашого регіону».

quotation-480x480 Харківська гуманітарно-педагогічна академія — освітній партнер Kharkiv IT Cluster

Сьогодні ж до нас завітали Кисельова Олеся Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики, та студенти ОПП «Комп’ютерні науки» та «Середня освіта (Інформатика)». Фахівці Харківського ІТ Кластера розповіли гостям про організацію, проєкти, які реалізуються, показали наш офіс та подарували невеличкі подарунки студентам — брендовані браслети.

Ми сподіваємося на плідну співпрацю Харківського ІТ Кластера та Академії в багатьох проєктах та ініціативах!

Коментарі