Гран-Прі: масштабне відкриття змагального сезону з програмування в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

10 вересня відбувся масовий захід з програмування, який відкрив змагальний сезон в Україні й став візитівкою української ІТ-спільноти. 🚀

Знайомство із заходом та його метою

🎯 Гран-прі України з програмування — це не лише змагання, а й можливість залучити увагу до інтелектуальних викликів, підвищити рівень професійної підготовки студентів і школярів, популяризувати інтелектуальний розвиток і командну роботу. Тут кожен має можливість показати свою майстерність і реалізувати творчі здібності в мистецтві розробки алгоритмів і програм.

Мета цього Гран-прі полягала в підвищенні рівня професійної підготовки українських програмістів, а також популяризації програмування серед молоді й підготовки команд до міжнародних змагань. 🌠

Хто взяв участь?

Для участі в заході зареєструвалися 226 команд, кожна з яких складалася з трьох осіб. Учасниками Гран-прі стали студенти, школярі, професійні розробники, які брали участь в олімпіадах з інформатики й програмування під час навчання, викладачі, а також всі охочі.

Формат змагання та його статистика

Формат змагання передбачав, що кращі команди минулого сезону мають можливість запропонувати власні задачі. Команди, які стали авторами, змагаються в очному форматі на майданчику, усі інші онлайн. Для авторів ведеться окремий залік.

Загалом, першочерговим завданням Гран-прі було просування України в ІТ для фундаментального алгоритмічного навчання й розвитку технологічного бізнесу!

🔥  Статистика події наступна:

🔹 226 зареєстрованих учасників;

🔹 182 команди;

🔹 173 команди в онлайновому заліку, 9 — в авторському;

🔹 10 команд на офлайн майданчику в офісі Genesis:

🔹 5 годин змагань та 3,5 години розбору завдань;

🔹 понад 2500 надісланих розв’язків;

🔹 132 команди, які розв’язали хоча б одну задачу.

 Гран-прі України з програмування став точкою концентрації талановитої молоді України!

Більше про учасників

🌏 До речі, захід об’єднав не лише українську молодь, а й учасників з Азербайджану, Казахстану, Китаю, Німеччини, Чехії, Польщі, США, Англії, Франції та Гонконгу. Вони не лишилися розчарованими, адже всі задачі для учасників були написані відомими українцями зі сфери спортивного програмування.

🏆 Першим переможцем Гран-прі України стала легендарна команда Харківського національного університету радіоелектроніки «Energy is not over» у складі: 

  1. Матвій Асландуков, 
  2. Ігор Баренблат, 
  3. Олег Валлас.

Цей захід був неймовірно позитивним і дав можливість виявити талановиту молодь, а ІТ-компаніям — знайти нових співробітників серед кращих учасників! 🚀

 

Організатори висловлюють щиру подяку компанії Генезис і особливо Олексію Ніщику за чудову організацію майданчику, харчування, стрім, оперативне вирішення проблем, а головне — за небайдужість до алгоритмічного руху України! 

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-pidtrymav-mizhnarodnu-studentsku-olimpiadu-z-programuvannya
  2. Кубок університетів з програмування
  3. Kharkiv_IT_Cluster_ICPC

Коментарі