Гра Kids2IT поїхала до регіонів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 жовтня в ліцеї №1 міста Зміїв Kharkiv IT Cluster провів гру Kids2IT з ментором Олегом Головіним. Захід підтримали й Hub idei – зустріли команду, познайомили зі школою та виступили інформаційними партнерами.

Ментор Олег Головін: “Моя перша гра в сезоні ознаменувалася виїздом в Зміїв до чудової дітвори. Здатні, активні та жваві, команди вдало співпрацювали між собою, не дивлячись на віковий діапазон (7-11 клас). Діти добре зрозуміли особливості та призначення кожної ролі, атмосфера була приголомшлива, а сонячна погода доповнила картину. З радістю чекаю на нові ігри 🙂 ”

Фішки проєкту

На цей раз Kharkiv IT Cluster залучив до Kids2IT дітей різного віку, від 7 до 11 класу. Формат це дозволяє. Вони об’єднувалися в команди та разом запропонували концепцію нового телефону.

“Мені сподобалося працювати в такій команді, різноманітність ролей, круті ментори, які допомагали нам розробляти та презентувати наш винахід.

Чесно кажучи, я думав, що це буде година нудної лекції, яку я просплю на задній парті, але виявилося, що це дуже прикольна і захоплива гра. ” – учень 10А класу – Влад Хорунжий.
А Ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?
Тоді реєструйся!
Окреме спасибі за транспортний засіб Михайлу Чорноморцю і компанії Hillel.

Довідка про проєкт
Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також для знищення стереотипу “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі