Голограма для інтер’єру і ручка-проєктор: винаходи учнів із Кочетоцької санаторної школи. 🌈

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Друга гра «Айтівець — не лише програміст!» в Кочетоцькій санаторній школі.

Часто думають, що в IT працюють лише програмісти. Kharkiv IT Cluster руйнує подібні міфи та показує на практиці це — необов’язково технічна спеціальність. Під час профорієнтаційної гри діти дізнаються, як це — «бути частиною ІТ».

14 січня Kharkiv IT Cluster вдруге завітав до Кочетоцької санаторної школи. Цього разу — до учнів 11-го класу, які почали активно думати про майбутню спеціальність. Учні легко увійшли в гру та презентували свої результати.

🧠 Голограма для підбору інтер’єру квартири 

Коли людина купує нове житло, часто постає питання: «Як гарно розставити меблі?». Бо ж важливо, щоб і влізло, і пасувало до стилю. Часто непідготовленість до процесу облаштування житла призводить до поганих наслідків. Тому перша група дітей пропонує спеціальний прилад, який допоможе з вибором. Це — проєктор, що створює голографічні зображення предметів інтер’єру у приміщенні. За допомогою додатку чи програми на ПК, користувач може обрати меблі та елементи декору, які йому сподобались, а пристрій спроєктує голографічні зображення в реальний розмір.

«У нашому проєкті є TPC — це універсальний роз’єм. Через нього можна заряджати прилад, а можна перекинути з ноутбука проєкт, який ви хочете побачити. В задумі ще також створення програми, яка буде називатися «Клайзер». Це спеціальна програма для нашого голограмного проєктора», — розповідає Нікіта, учень 11-го класу. 

🖋 Ручка-проєктор

Чудову ідею та неймовірний її прототип представила друга група учнів. Команда подумала: «А що, якщо б у звичайної ручки були б незвичайні функції?». Діти презентували прототип ручки, що може записувати звук, має безмежний вибір кольорів, камеру та маленький проєктор. Саме проєктор є основною «фішкою» розробки. Він знаходиться в ручці не просто так, а може допомогти в навчанні. Через нього можна вивести на стіл чи зошит формули, підказки і швидко переглядати відеоролики.

👩‍👧‍👧 Гра відбулася в чудовій, дружній атмосфері. На презентації проєкту були присутні вчителі Кочетоцької санаторної школи та директор закладу Лисак Наталія Володимирівна. Після гри діти та координатори проєкту Kisd2IT отримали позитивні відгуки. 

💫 Kharkiv IT Cluster радий знайомству з учнями 11-го класу Кочетоцької санаторної школи та бажає їм успіхів у виборі своєї майбутньої професії!

Коментарі