Фінальний воркшоп проекту Open IT: Професія DevOps

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

30 травня Kharkiv IT Cluster провів фінальний воркшоп проекту Open IT «Професія DevOps». Відбувся він у  Національному аерокосмічному університеті імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Спікер –  Олексій Мова, CTO, Team Lead, Senior DevOps Engineer,  один із власників компанії UNITSYSTEMS, понад 10 років займається розвитком ІТ-підрозділів реального сектора економіки.

Олексій розповів про тонкощі професії DevOps, її практики та інструменти, важливість розробки інфраструктури для програм і додатків, а також наголосив на важливості супроводу на всіх етапах масштабування проекту.

DevOps — це методологія, націлена на взаємодію фахівців з розробки ПЗ і фахівців в інформаційних технологіях, і взаємну інтеграцію їх робочих процесів.

Головне завдання безперервної інтеграції — швидко знаходити й виправляти помилки, покращувати якість ПО і скорочувати тимчасові витрати на перевірку і випуск нових оновлень ПЗ.

Наостанок Олексій відповів на найпоширеніше питання: чим відрізняється DevOps від інших професій.

Отже, це був останній із семи воркшопів першого сезону проекту Open IT.  Найактивніші протягом сезону слухачі отримали сертифікати, які є допуском до Junior Club. Ознайомитися з умовами участі можна на сайті.

Проект Open IT – це серія навчальних воркшопів для студентів технічних спеціальностей харківських вишів, присвячені найбільш актуальним напрямам сфери IT. Провели їх спеціалісти ІТ компаній- учасників Кластеру рівня Senior і Lead, фахівці в області криптобезпеки, блокчейн, Machine Learning, Robotic.

Мета проекту – підвищити мотивацію студентів до глибокого занурення до трендових напрямів, а також допомогти ім обрати саме той стек технологій та проект, до яких є хист.

Таким чином, Kharkiv IT Cluster працює над тим, щоб збагатити інтелектуальний потенціал української IT індустрії, залучаючи до неї нові кадри.

Коментарі