Фінал сезону Open IT 3.0

Команда Kharkiv IT Cluster оголошує фінал третього сезону проєкту Open IT!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Проєкт Open IT — серія навчальних воркшопів для студентів про нетехнічні професії в IT-галузі. Прослухавши весь курс воркшопів третього сезону, учасники здобули базові знання, познайомилися з професіоналами IT-галузі й отримали відповіді на свої запитання. Спікери проєкту Open IT — фахівці рівня Senior і вище.

Коли команда Kharkiv IT Cluster запускала проєкт Open IT, ніхто навіть уявити не міг, якою величезною стане ця ініціатива.

1-59-scaled-414x276 Команда Kharkiv IT Cluster оголошує фінал третього сезону проєкту Open IT!

Дякуємо всім учасникам, які зберігали інтерес до вебінарів проєкту навіть під час карантину. Дякуємо волонтерам за те, що допомагали Kharkiv IT Cluster в організації проєкту. Окрему подяку висловлюємо експертам-спікерам, які сприяють IT-обізнаності харківської молоді.

Цей рік запам’ятається нам надовго!

1-14-scaled-414x276 Команда Kharkiv IT Cluster оголошує фінал третього сезону проєкту Open IT!

У цьому сезоні Open IT 3.0 було проведено:

  • 2 воркшопи, 3 вебінари.

З нами спілкувалися:

  • 3 спікери-експерти з IT-компаній Харкова;
  • 2 іноземні спікери з Великобританії та США.

В Open IT 3.0 кількість учасників перевищила 400!

1-4-scaled-414x276 Команда Kharkiv IT Cluster оголошує фінал третього сезону проєкту Open IT!

 

Згадаймо, як це було!

Команда Kharkiv IT Cluster зібрала для читачів спогади та враження від спікерів проєкту Open IT 3.0.

Цієї зими почався третій сезон Open IT разом зі спікером Елліною Мединською з компанії GlobalLogic. Старт був вибуховим!

Володимир Палагін — спікер проєкту Open IT 3.0 і Head of TIBS Division у компанії Telesens відкрив сезон вебінарів під час карантину в межах нашого проєкту. Володимир поділився враженнями такого досвіду:

«Я потрапив до проєкту раптово та був приємно вражений організацією процесу й активністю аудиторії. Зазвичай на онлайн-доповідях учасники пасивні, не ставлять запитань, реєструються, та не відвідують вебінар або тихо вимикаються протягом заходу. Однак тут усе було просто чудово, були цікаві запитання, відчувалась зацікавленість темою, а “розходитись” учасники почали лише наприкінці сесії запитань і відповідей.

Кадровий голод в IT існує давно, але заходи проєкту Open IT допомагають зменшити цю проблему в довгостроковій перспективі. Дякую, що займаєтеся цією непростою справою, продовжуйте та частіше кличте допомагати вам. Це був цікавий і корисний досвід».

1-16-scaled-414x276 Команда Kharkiv IT Cluster оголошує фінал третього сезону проєкту Open IT!

На фіналі проєкту виступив Михайло Подольський — CEO компанії WiserBrand. Михайло поспілкувався зі студентами про значення англійської мови в корпоративній комунікації та розповів про свій реальний досвід.

«Освоєння англійської давно перейшло з категорії корисної навички до абсолютного маст-хев, зокрема в нашому професійному середовищі. Я намагався зробити зрозумілу та максимально корисну вижимку з того, що я усвідомив і прожив за десятки років, щоб надати зацікавленим в IT слухачам продуктивний поштовх у вірному напрямку.

Перші кроки завжди найскладніші: визначитися з професією, зануритися у вивчення мови, пройти першу співбесіду, вперше поговорити з англомовним клієнтом. Тут важливо виходити з зони комфорту. Кожен день. І це все ж таки інструмент взаємодії, розуміння досвіду та бекграунда, і потрібно щось більше, ніж знання мови — бажання слухати та заглиблюватися. Мені пощастило мати можливість транслювати це через платформу Open IT».

Новий сезон вже цієї осені. Ми готуємо для вас багато цікавого: нових спікерів, нові атмосферні локації, близько десятка трендових IT-тем. Стільки нового попереду, що в нас уже голова обертом від очікування!

Слідкуйте за новинами й оновленнями Kharkiv IT Cluster. Ми у:

Telegram / Instagram /Facebook

 

Прокачуємося разом з Kharkiv IT Cluster!

Коментарі