Фантастичні ідеї учнів Харківської загальноосвітньої школи №16!🧐

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

📅3 листопада Kharkiv IT Cluster вдруге завітав до Харківської загальноосвітньої школи №16. Під час гри учні 9-го класу пропонували розв’язати завдання людства недалекого майбутнього.

⚙Безліч фантастичних фільмів і книг завжди служили натхненням для інновацій. Учні 9-го класу добре знайомі із цими сюжетами і готові до розбудови технологій. Вони об’єднали раніше набуті знання і запропонували свої ідеї майбутнього.

За правилами гри Kids2IT група дітей розділилася на дві команди. Кожна з команд пройшла цикл розробки інноваційного продукту та презентувала свої стартапи. Перша група учнів розробила і обґрунтувала тему літаючих машин. За задумом, саме літаючі машини допоможуть уникнути заторів на дорогах і зменшити час на переміщення містом. 

🔅Друга група пропонує вирішити проблему приватності подарунків. Усім учням на новорічні свята дарують подарунки. Щоб їх ніхто не вкрав і щоб ніхто не дізнався випадково завчасно про  подарунок, можна скористатися спеціальною валізкою. Ця валізка дуже міцна, зроблена зі сплаву титану та секретного матеріалу. Як кажуть розробники: «навіть бомбою не відкриєш!».

💫Kharkiv IT Cluster пишається ідеями учнів та бажає наснаги для нових відкриттів!💫

Коментарі