use-pro-vstup-2024-ta-it-spetsialnosti-vid-kharkiv-it-cluster

Усе про вступ 2024 та ІТ-спеціальності від Kharkiv IT Cluster

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

На носі вступна кампанія, але зміни не дають спокою, а вибір майбутньої професії суцільна невизначеність? 

Харківський ІТ Кластер запрошує долучитися до найінформативнішої онлайн-конференції, під час якої ти дізнаєшся все про особливості вступу до ЗВО на ІТ-спеціальності! 

Коли? — 24 квітня, 17:00

Де? — Online, ZOOM+YouTube

Участь безоплатна. 

Реєстрація: https://forms.gle/p3po7RzAevFS75yw6

Ця масштабна подія збере провідних освітніх експертів, представників університетів та ІТ-компаній, від яких ти дізнаєшся всю важливу інформацію з перших вуст. 

Блок 1. Які ІТ-спеціальності існують?

Представники провідних технологічних ЗВО Харкова, які є гарантами освітніх ІТ-програм, розкажуть про різноманіття ІТ-спеціальностей і специфіку вступу на кожні з них. 

  • Екосистема ІТ-спеціальностей: які існують та чим відрізняються? 
  • Що таке ІТ та що належить до цього поняття? 
  • Найбільш перспективні ІТ-професії, які будуть актуальними ще багато років
  • Яку професію обрати сьогодні, щоб не прогадати  в майбутньому?

Усі ці питання розкриють експерти з найпровідніших технологічних університетів Харкова, які є гарантами освітніх програм. 

Експерти

Єрохін Андрій Леонідович — декан факультету комп’ютерних наук, заступник голови приймальної комісії Харківського національного університету радіоелектроніки

Харченко Вячеслав Сергійович Лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, Заслужений винахідник України, завідувач кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», д-р техн. наук, професор.

Жолткевич Григорій Миколайовичдекан факультету математики і інформатики Каразінського університету. Доктор технічних наук, професор.

Шаронова Наталія Валеріївна — завідувач кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор.

Удовенко Сергій Григорович — завідувач кафедри інформатики та комп’ютерної техніки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктор технічних наук, професор.

Постав експертам власне питання й дізнайся, яка кар’єра на тебе очікує в майбутньому, якщо обереш ту чи іншу спеціальність. 

 

Блок 2. Особливості вступної кампанії та подачі документів

Навіть, якщо ти не плануєш вступати на ІТ-спеціальність, тобі точно варто прослухати цей блок, адже тут пролунає вся найважливіша інформація про НМТ, вступну кампанію та подачу документів. 

Тетяна Вакуленко — очільниця Українського центру оцінювання якості освіти надасть відповіді на віс питання про деталі проведення НМТ, особливості вступної кампанії в 2024 році. 

А більш детально про вступ саме на ІТ-спеціальності розповість Єрохін Андрій Леонідович — декан факультету комп’ютерних наук, заступник голови приймальної комісії Харківського національного університету радіоелектроніки 

 

Блок 3. Вимоги ІТ-компаній до майбутніх спеціалістів: що варто знати абітурієнтам?

Харківський ІТ Кластер надає тобі унікальну можливість дізнатися не лише корисну інформацію про вступ і навчання на спеціальностях, але й почути важливу думку представників ІТ-компаній, які в майбутньому зможуть стати твоїми роботодавцями. 

Kharkiv IT Cluster об’єднує 600+ компаній-роботодавців, які наймають співробітників різних спеціальностей і чітко можуть сформувати — який працівник потрібний компаніям сьогодні? 

Євген Катрич — керівник компанії WEBSPARK розповість 👇 

  • Що очікують від нових працівників? 
  • Які ІТ-професії будуть актуальні в найближчі роки?
  • Яка роль самостійної підготовки та постійного самовдосконалення в цій галузі?
  • Чи важлива вища освіта для роботи в ІТ?

Проте це ще не все! Ти дізнаєшся всю правду про роботу в ІТ від молодих ІТ-спеціалістів різних напрямів, які ще нещодавно так само як і ти були на роздоріжжі складного вибору. 

 

Блок 4. Перспективи розвитку ІТ-галузі в Україні

А для того, щоб позбавити тебе страхів перед невідомістю, Харківський ІТ Кластер пропонує оглянути перспективи розвитку ІТ-галузі в Україні. 

Ольга Шаповал — виконавча директорка Kharkiv IT Cluster, продемонструє результати досліджень про стан ІТ-галузі в Україні на сьогодні й можливі варіанти розвитку ІТ в найближчі роки. 

Спрогнозуй своє майбутнє вже сьогодні разом із Kharkiv IT Cluster! 

Реєстрація на захід доступна за посиланням: https://forms.gle/p3po7RzAevFS75yw6

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram