Schoolgirls to IT

Дата
Мiсце проведення
вул.Молочна, 38

21 жовтня в рамках Європейського тижня кодування відбудеться одноденний марафон Schoolgirls to IT, організований на базі Телесенс Академії (вул.Молочна 38) за підтримки Kharkiv IT Cluster.

Захід орієнтований на дівчат старшого шкільного віку, які раніше ніколи не стикалися з програмуванням.

Протягом усього дня досвідчені ментори навчатимуть їх програмуванню на одній  з доступних мов: JavaScript, PHP і Python. Попередня теоретична підготовка займе годину, потім учасниць навчать налаштовувати робочу. Потім їх чекають більше 4-х годин практичних занять в міні-групах по 5 осіб. За цей час школярки отримають загальне розуміння принципів програмування, виконають свої перші завдання і побачать роботу написаного ними коду.

Мета цього марафону – відкрити школяркам світ IT і показати, що професія програміста однаково доступна як чоловікам, так і жінкам. Успіх у вирішенні завдань зможе стати для них мотивом до більш поглибленого вивчення точних наук в школі та університеті. Крім цього, вони зможуть більш усвідомлено підійти до вибору професії і заздалегідь підготуватися до вступу на відповідні спеціальності.

Приєднатися до марафону можуть школярки і студентки технікумів і коледжів віком від 14 до 17 років. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією, заповнивши анкету. Бажана умова – наявність ноутбука.

Захід підтримується міжнародною ініціативою Meet and Code