Success story: Із харківського вишу до світових гігантів

Дата
Мiсце проведення
вул.Танкопія 12б

Success story: як після харківського вишу потрапити до Google або отримати професійний сертифікат Java-розробника від Oracle та стати професійним програмістом?

Kharkiv IT Cluster і Кафедра інформатики та інтелектуальної власності (ІІВ) НТУ ХПІ запрошує всіх на мотивуючу success-story від випускників кафедри ІІВ – Program Manager компанії Google Маріанни Семенової та Senior Java-Developer компанії INSART Едуарда Фастовського.

У зустрічі також приймають участь виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал, декан факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії НТУ «ХПІ» Максим Малько та президент компанії INSART, патентний повірений України Михайло Солощук.

Зустріч відбудеться 10 червня з 17.30-19.00 в харківській локації Української академії лідерства (вул.Танкопія 12б).

Маріанна, перш ніж отримати пропозицію на роботу від світового цифрового гіганта Google, закінчила у 2007 році кафедру ІІВ НТУ “ХПІ”, працювала в IT секторі України, у ролі головного операційного директора розбудовувала харківську ІТ компанію Dev-Pro.

Едуард є одним з перших випускників кафедри ІІВ НТУ «ХПІ», яка у цьому році відсвяткувала своє 20-річчя. За його плечима майже 15-річний досвід розробника сучасного програмного забезпечення у  компанії INSART, відомого експерта у Fintech та Web-engineering.

Маріанна та Едуард впевнені: отримавши фундаментальну освіту в харківському виші та первинний професійний досвід у компаніях Kharkiv IT Cluster, у випускників є чудовий шанс знайти себе в будь-якій топовій компанії як в Україні, так і на міжнародних ринках праці – потрібно поставити собі мету і йти до неї.

Учасники зустрічі поділиться зі слухачами лайфхаками і порадами, як спроектувати свою освітню траєкторію, чому навчатись і який професійний досвід отримувати, як написати резюме, щоб воно потрапило на розгляд до відділу HR міжнародної компанії, які особливості вступу у 2019 році на ІТ-спеціальності НТУ «ХПІ» та інших вишів Харкова тощо.

Кому буде цікаво:

Старшокласникам та випускникам шкіл, а також їхнім батькам,

Студентам бакалаврських та магістерських освітніх програм IT та інших спеціальностей –

Тим, хто шукає свій шлях в IT професії.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.