Startup Poland шукає високотехнологічні стартапи з Польщі та України, які мають достатньо сміливості, щоб пройти випробування вогнем!

Цього року Startup Poland має дещо особливе для стартапів. Deep Tech конкурс “Випробування вогнем” відкритий для стартапів з Польщі та України на будь-якій стадії розвитку. Конкурс складатиметься з двох раундів – пітчингу та питань “Trial by Fire”. Прийом заявок триває до опівночі 31 травня. Фіналісти поїдуть до Лісабону на Web Summit та інші міжнародні конференції.

Startup Poland радий ближче познайомитися з сектором глибоких технологій – але не тільки через дослідження, опубліковане пізніше у звіті, присвяченому цій технологічній галузі (звіт буде опублікований у другій половині року), але цього разу також особисто – познайомившись ближче зі стартапами з Польщі та України, які використовують глибокі технології у своїх рішеннях, які можуть змінити світ.

– Ми віримо, що стартапи, які використовують технології deep tech, покращують світ. Більшість імпакт-бізнесів потребують дуже серйозних технологічних інструментів, які є дуже дорогими та важкодоступними. Ми хотіли б дати їм шанс, щоб польський ринок високих технологій, а згодом і міжнародний, познайомився з ними і оцінив їх, – каже Пауліна Круль, керівник проектів Startup Poland. – Ми розуміємо, що не кожна молода інноваційна компанія може дозволити собі відправити свою команду на міжнародну стартап-конференцію, щоб розширити мережу, знайти потенційних інвесторів або клієнтів. Саме тому ми вирішили підтримати переможців конкурсу, здійснивши їхні мрії про міжнародні стартап-фестивалі, – додала вона.

Фінал конкурсу відбудеться 28 червня в Google for Campus у Варшаві. Запрошуються всі, хто цікавиться глибокими технологіями.

Вся детальна інформація про конкурс 

Про Startup Poland:

Startup Poland просуває нормативно-правові акти та рекомендує ті види діяльності, які найкраще стимулюють технологічне підприємництво. Цей потужний аналітичний центр у сфері технологій поставив собі за мету виявити, а потім усунути системні бар’єри в польському законодавстві та адміністрації, які обмежують швидкий ріст і розвиток молодих компаній.

Фонд працює над розвитком технологічного підприємництва та розбудовою інфраструктури фінансування стартапів. Він також представляє інтереси технологічних підприємців у діалозі з польською державною адміністрацією, інституціями Європейського Союзу, а також корпораціями та академічною спільнотою.