QA Fest

Дата
Мiсце проведення
Київ
Для учасників кластеру
  • percent10%

20-21 вересня відбудеться QA Fest – найбільша конференція з тестування та автоматизації. На честь шостого року проведення конференції організатори збільшили кількість треків до шести. До речі, перші доповіді вже додано. Серед них: 

  • Про тонкощі та підводні камені Selenide від Андрія Солнцева – творця Selenide, фреймворка для автоматизованого тестування веб-додатків на основі Selenium WebDriver. Дізнаєтеся більше про паралельний запуск, рули і лістенери, трюки за допомогою JavaScript і проксі, та багато іншого.
  • Про тестування продуктивності мобільних додатків від Doug Sillars – автора книги “High Performance Android Apps”. Протягом доповіді обговорите кроки з діагностики продуктивності. Розглянете реальні приклади та методи їх рішення. Дізнаєтеся як підвищити продуктивність й, тим самим, залучити ще більше клієнтів на ваш сайт/мобільний додаток.
  • Про А/Б тестування для 250 мільйонів людей від Олексія Лопато – тім ліда з Indeed.com. Дізнаєтеся, як А/Б тести здатні покращити ефективність роботи вашого продукту; як їх реалізовувати та як тестувати; як аналізувати їхні результати; і ще купу зустрічних простих та складних моментів. 
  • Про self-healing test automation 2.0 від Анни Чернишової, вона розвиває BDD-бібліотеку Akita і працює з go. А у своїй доповіді розкриє секрети інструменту, який разом з командою розробляє в EPAM. Продукт завершує стадію POC і Анна поділиться результатами, наскільки self-healing автоматизація допомагає у тестуванні. 

До того ж, буде два дні повного занурення у професійне оточення, понад 1000 учасників, безліч партнерів з крутими подарунками та грандіозне запальне Afterparty. 

На QA Fest будуть усі!

Більше інформації на новому сайті! >>http://bit.ly/2k0FnIh