Для багатьох захисників України виклики не закінчуються із завершенням служби. Після повернення з передової ветерани й ветеранки зіштовхуються з новими перешкодами під час пошуку роботи й загальної адаптації до цивільного життя. Це відбувається попри те, що питання є актуальним уже 10 років — від початку війни росії проти України. Водночас свої виклики й відкриті питання мають роботодавці й члени команд. Тож як забезпечити комфортну й ефективну співпрацю всіх учасників цього рівняння?

Чи готово суспільство надати ветеранам необхідну підтримку в адаптації і реінтеграції?

Навіть зараз не всі громадяни усвідомлюють реалії повернення ветеранів і ветеранок до цивільного життя.

Водночас сьогодні Україна має в лавах збройних сил сотні тисяч громадян. Вони мають розраховувати на роботу після повернення — за попереднім фахом або в цілком новій для себе галузі. Саме тому для відповідального бізнесу й суспільства загалом підтримка ветеранів і ветеранок стає невід’ємною частиною повсякденного життя. Цивільні сфери мають забезпечити всі можливі засоби для успішної реінтеграції та адаптації захисників і подальшого життя поза фронтом. Це сприятиме розвитку й розбудові нового, сталого, потужного, інклюзивного українського суспільства. Але як це зробити на практиці? Якими мають бути відповідні програми, щоб працювати в реальності, а не лише існувати на папері?

Kharkiv IT Cluster спільно з ІТ-компанією EPAM Україна зосереджують свої зусилля на активній підтримці ветеранів і ветеранок у їхній адаптації до цивільного життя й роботи. Організації збирають практичні кейси, упроваджують спеціальні програми й діляться власним досвідом реінтеграції захисників. Запрошуємо керівників, HR-спеціалістів, рекрутерів і всіх охочих на панельну дискусію «Операція “Реінтеграція”. Як підтримати ветеранів, які повертаються до цивільного життя?».

📆 15 травня, 17:00
📍 offline (у Харкові) та online (в Zoom).

Під час дискусії обговоримо:

📌 яка роль держави, громадських організацій і бізнес-середовища у впровадженні відповідних програм для ветеранів?

📌 З якими викликами реінтеграції зіштовхуються ветерани, цивільні працівники й роботодавці?

📌 Які стратегії можна застосувати для поліпшення наявних програм і створення нових, більш ефективних ініціатив?

📌 Які практичні кроки можуть бути вжиті ветеранами й ветеранками для успішної реінтеграції та скорішого повернення до цивільного життя?

📌 Які усвідомлення й зміни мають відбутися в організації, яка приймає ветеранів і ветеранок?

Ми віримо, що обговорення цих питань допоможе напрацювати стратегії, які підтримають ветеранів і ветеранок у майбутньому переході до цивільного життя.

Долучайтеся до події, щоб обговорити тему, яка вже на часі і залишиться актуальною у найближчі роки.

Подія відбудеться офлайн у Харкові з онлайн-трансляцією через платформу Zoom. Місце проведення офлайн заходу буде повідомлено учасникам заздалегідь, напередодні зустрічі.

 

🎟Зареєструйтесь та отримайте запрошення на подію:

Зареєструватися!

Дізнавайся більше про цей та інші івенти на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram