Open Data Challenge

Дата

25 травня запрошуємо уже на четвертий регіональний запуск національного конкурсу IT-проектів та рішень на основі відкритих даних у місті Харків.

Open Data Challenge – це визнаний міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, що вперше масштабно стартує в Україні.

Open Data Challenge уже успішно запущений в Києві, Львові, Чернігові та Херсоні. Вашим містом ми завершуємо серію презентацій нашого конкурсу у 5 містах України. 25 травня ми запускаємо Open Data Challenge у Харкові, щоб якомога більше охочих з усієї України ознайомилися з конкурсом та змогли взяти у ньому участь.

У рамках конкурсу ми шукаємо інноваційні, суспільно важливі проекти, що матимуть фантастичний бізнес потенціал. Адже відкриті дані мають економічну цінність, коли на основі них створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми суспільства.

Подавайся на конкурс та позмагайся за можливість отримати інвестицію в 400, 500 або 600 тисяч гривень та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу: 1 500 000 гривень.

Запрошуємо на презентацію конкурсу у Харкові 25 травня 2017, де ми розповімо про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: 

Зустрічайте наших спікерів.
Kateryna Onyiliogwu – керівник напрямку відкритих даних проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”. Останні 2,5 роки працювала в Open Data Institute, Лондон, де заснувала та керувала кількома міжнародними проектами, в рамках програми Open Data for Development – Open Data Leaders Network, Responsive City Challenge та багато інших. Фокусувалась на створенні інновацій на основі відкритих даних, підтримувала та була ментором стартапів з ЄС та Малазії.

Denis Gursky – засновник громадської організації SocialBoost та співзасновник 1991 Open Data Incubator. Ідеолог реформи відкритих даних. Активно займався реформою у якості громадського діяча з 2013 та через розробку порталу data.gov.ua, та продовжив у якості радника Прем’єр-міністра України з питань відкритих даних. Зробив Україну учасников International Open Data Index. Зараз займається стартапами на основі відкритих даних у сфері агро, енергетики та інфраструктури на базі інкубатор 1991. Починаючи з серії хакатонів SocialBoost, через 1991 та інші ініціативи, продовжує розвивати екосистему стартапів в Україні.

Olexandr Popov – радник з питань інформаційних технологій у Міський інформаційний центр Харкова.

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Open Data Institute (Лондон), Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.