НОВА ПОДІЯ ВІД ReadAreaUniversity!

Дата
Мiсце проведення
Online
Цього разу відбудеться вебінар з Любомиром Остапівим на тему: «Як виховати фінансово грамотну дитину?»

Наскільки добре ви даєте раду з грошима? Чи знайомі з правилом трьох “В”?⠀

25.11 о 19:00, онлайн

Реєстрація на зустріч обов’язкова


Любомир Остапів — засновник соціального проекту фінансової грамотності українців «Сімейний бюджет», партнер iPlan.ua, автор книги «Любов та бюджет». Раніше — фінансовий директор Coppertino, Stanfy, SupportYourApp.


Модератор зустрічі: Ольга Шапран — засновниця ReadArea Business Literature Club, керівна партнерка PioGroup Software, консультантка зі стратегії Profit Group Consulting for ITO.

Тема вебінару: «Як виховати фінансово грамотну дитину». Витрачати, відкладати, віддавати — 3 принципи поводження з фінансами, яких потрібно вчити дітей змалку!⠀

  • Витрачати. Дитину необхідно навчити свідомому споживанню та контролю витрат. Слід боротися з емоційними покупками та ставити перед собою майбутні фінансові цілі.
  • Відкладати. Слід натренувати звичку заощаджувати з кожного доходу, незалежно від суми. 10-15% заощаджень вистачить на комфортну пенсію, але в середньому потреби українців показують необхідність відкладати 20-50% активного прибутку (на освіту, житло, автомобіль).
  • Віддавати. Благодійність, допомога ближньому і прагнення змінити світ на краще теж є частиною управління грошима. А ще такі витрати допоможуть усвідомити, що гроші — це інструмент.

Як і коли знайомити дитину з грошима? З якого віку потрібно починати розмови про фінанси? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Коли починати давати кишенькові гроші? Чи варто платити дітям за оцінки?

Читайте книгу “Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей”. Нон-фікшн від Любомира Остапіва — фінансового радника та автора хіта “Любов та бюджет”.

У книжці зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, десятків статей щодо фінансової грамотності, а також лайфхаки від українських батьків різного рівня достатку. А ще — адаптовані ігрові вправи для дітлахів, що допоможуть сформувати фінансову грамотність!


Реєстрація обов‘язкова

Приєднуйтесь!