Конференція з JavaScript розробки

Дата
Мiсце проведення
Київ

JS Fest 2019 Autumn запрошує на конференцію, присвячену JavaScript розробці!

JS Fest пройде вже втретє та за традицією збере 600+ розробників. Організатори гарантують дружню атмосферу і міжнародний досвід, адже доповіді будуть від кращих фахівців США та Європи.

Знову поринаємо в атмосферу свіжих JS-трендів та продуктивного навчання. Серед тем осіннього JS Fest: frameworks, js backend, embedded & mobile, AI + JS, architecture & design, testing, gamedev. 

Перші спікери уже на сайті, а серед них: 

  • Asim Hussain, Cloud Developer Advocate в Microsoft. Допомагає розробникам з написанням JavaScript додатків на Azure і Microsoft cloud платформах. Має більше 18 років досвіду роботи в Google, Microsoft і European Space Agency.
  • Dr. Venkat Subramaniam приїде до України вперше. Він – автор і засновник Agile Developer, Inc., творець agilelearner.com. Venkat – співавтор кількох технічних книг, одна з яких – «Jolt Productivity 2007» – отримала нагороду Practices of an Agile Developer.
  • Rowdy Rabouw – веб-розробник з більш ніж 20-річним досвідом роботи з HTML, CSS, JavaScript. Працює фрілансером з 2004 року. Зараз він – провідний розробник проектів JavaScript и NativeScript.

Нагадуємо про amazing-атмосферу конференції: нові знайомства, networking, розіграші цінних призів від партнерів, а також традиційне запальне Afterparty з фуршетом.

Деталі за посиланням