European Enterprise Awards 2020: Kharkiv IT Cluster — у числі кращих організацій Європи із розвитку ІТ-бізнесу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Розвиток технічної освіти в регіоні — одна із ключових цілей Харківського IT-кластера. Щороку наша громадська організація генерує та реалізовує численні івенти й проєкти. Цільова аудиторія — IT-фахівці, світчери, школярі, абітурієнти та студенти. Усі активності спрямовані на те, щоби модернізувати та популяризувати IT-освіту.

Активна діяльність Kharkiv IT Cluster привернула увагу представників EU Business News, які щороку проводять премію European Enterprise Awards (EEA). Мета премії — нагородити найактивніші компанії та організації, які прагнуть забезпечити економічне зростання. Ще одним із пріоритетів EEA є привернення уваги глобальної ЦА до стратегій компаній та організацій задля розвитку ІТ-бізнесу.

Отже, група експертів проаналізувала ефективність роботи Харківського Кластера та його внесок у розвиток IT-середовища в Україні, зокрема, у Харкові.

Ретроспектива Кластера: коротко про головне

У 2020 році Kharkiv IT Cluster вийшов на новий рівень за масштабом проєктів та ініціатив. IT-ком’юніті регіону, об’єднавшися, сприяли будівництву кисневих трас, допомогли медикам у проєкті IT4Life, розвивали IT-освіту й розповідали про IT-Харків на міжнародних подіях. Завдяки роботі спільноти, яку створив Харківський IT-кластер, люди поглиблюють знання в IT-сфері й PR, дізнаються про формування корпоративної культури, а також обмінюються ідеями й кейсами зі своїми колегами.

Нам є чим пишатися!

У межах премії European Enterprise Awards:

Отже, 2020 рік був для Харківського IT-кластера успішним! Наразі ми продовжуємо апдейт івентів, проєктів та ініціатив. Усе це робиться для того, щоби розвивати п’ять основних напрямків: освіту, розвиток людського капіталу, регіональний та міжнародний PR і маркетинг, IT-спільноти й цінності, а також правову підтримку й інфраструктуру.

Модернізуймо IT-середовище України разом із Kharkiv IT Cluster!

Коментарі