Erasmus for Young Entrepreneurs

Erasmus for Young Entrepreneurs

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мрієте розпочати власний бізнес, але не знаєте як? Навчіться у тих, хто вже знає, та залучайте європейський досвід!

Radar Tech розпочав співпрацю з Erasmus for Young Entrepreneurs — міжнародною програмою обміну підприємницьким досвідом у Європі. За допомогою програми у вас є можливість знайти ментора в будь-якій країні Європи чи, навпаки, запросити менш досвідченого підприємця з іншої країни, та поділитися з ним своєю експертизою, а натомість отримати свіжі ідеї для розвитку власної компанії та дізнатися про особливості того ринку, на який ви плануєте масштабувати свій продукт.

Це чудова можливість підприємцю знайти бізнес-наставника в будь-якій країні Європи, зануритися в іншу бізнес-культуру, прокачати компетенції для успішного запуску та розвитку власного бізнесу.

Лякає карантин і COVID-19? Ми віримо, що кордони на замку будуть не завжди, а вийти з lockdown з чітким планом з розвитку продукту, — гарне досягнення. Дізнатися більше інформації та заповнити заявку можна за посиланням

Як локальний координатор програми, Radar Tech допомагає підприємцям знайти відповідну компанію для обміну досвідом, як початківцям, так і хост-підприємцям.

Коментарі