ЕРАМ University відновлює свою роботу і пропонує спеціальний курс для «світчерів»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

В кінці березня в ЕРАМ відновили навчання для слухачів групи зовнішнього курсу та внутрішніх лабораторій, які стартували ще до початку війни в Україні. Основний акцент – на програмах для розробників, тестувальників та інженерів хмарних сервісів. Крім того, розуміючи підвищення інтересу до ІТ-спеціальностей, зокрема з боку тих, хто втратив роботу через війну, в компанії розробили програму для початківців. Вона буде доступна всім українцям з будь-якої країни, які хочуть опанувати ази комп’ютерної інженерії та перейти в ІТ, не маючи попереднього досвіду. Реєстрація на програму вже відкрита.

Щодо відновлення програм ЕРАМ University

В умовах війни не у всіх студентів EPAM University є можливість продовжити навчання. Серед тих, з ким вдалося встановити контакт, близько 75% слухачів зовнішніх програм та 85% учасників внутрішніх лабораторій готові повернутися до навчання. Зміни також торкнуться інтенсивності учбового процесу. В планах компанії зробити програми довшими за тривалістю і відтак зручнішими для учасників програм. Хоча в EPAM University працюють над відновленням навчання на всіх 25 існуючих напрямках, основний акцент робиться на підготовці фахівців зa найбільшим попитом: розробники, тестувальники, інженери хмарних сервісів.

«Підвищення інтересу до навчання ІТ-спеціальностям, який ми зараз спостерігаємо, цілком обгрунтований. Ця сфера, як ніяка інша, пропонує більше можливостей навчатися і працювати дистанційно, в гнучкому графіку, без прив’язки до конкретної локації. Ми намагаємось задовільнити цей запит у новому форматі. В EPAM University збільшили кількість контенту, відеоматеріалів, які доступні в запису, оскільки сьогодні навіть у відносно безпечному місці не всі можуть долучитися до онлайн занять», – коментує зміни Денис Гриньов, керівник навчальних програм EPAM University.

Відновлення наборів нових слухачів на традиційні напрямки в компанії планують після завершення навчання поточних груп. Слідкувати за анонсами наборів можна на тренінг порталі та соцмережах EPAM University.

Щодо спеціального курсу для «світчерів»

EPAM Ukraine оголошує набір на курс базової підготовки IT Fundamentals for Ukrainian Switchers для слухачів, які бажають змінити свою професію та стати частиною ІТ-індустрії. Цей курс був розроблений спільно з Міністерством цифрової трансформації. Він складається з двох основних модулів і потребує знання англійської мови. Перший, базовий модуль, розрахований на 120 годин (близько 8 тижнів навчання) і присвячений основам комп’ютерної інженерії. Другий модуль орієнтований на розподіл за спеціалізаціями розробки, тестування та хмарних технологій. Хоча курс передбачає багато матеріалів для самостійного опанування, заплановані щотижневі зустрічі з українськими тренерами для розбору актуальних завдань та відповідей на найважливіші питання. Після двох базових модулів курсу учасник зможе прийняти рішення продовжити навчання на поглиблених програмах та потрапити до навчальних лабораторій ЕРАМ University.

«Наразі багато людей втратили роботу і розцінюють ІТ галузь як шанс знайти опору в житті. Наша мета – за короткий період часу підготувати бажаючих до вступу на спеціалізовані програми. Ми готові навчити основам ІТ тисячі студентів», – ділиться Денис Гриньов.

Подати заявку на навчання та ознайомитися із умовами програми можна за посиланням.

Раніше компанія повідомляла, що спільно з партнером AWS допомагає українським університетам переносити критично важливо інфраструктуру в хмари. Це дозволить їм забезпечити навчальний процес дистанційно. В першу чергу йдеться про університети в регіонах, де точаться активні бойові дії. Допомогою компанії вже скористалися понад 15 університетів.

 

Рекомендовані матеріали

  1. Razom for Ukraine

Коментарі