Епік фейл Цукерберга

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Чи знайомі вам нездійсненні очікування від партнерства, відчуття, що вашу довіру обдурили, а цілі партнера очевидно не співпали з вашими?

Кому це точно знайомо, так це колишнім бізнес-партнерам Марку Цукербергу і Едуардо Саверину. 

Ці хлопці не з чуток знають, як зовні ідеальне партнерство зіпсувати внутрішніми конфліктами і неузгодженостями.

Спочатку все було добре: Едуардо погодився бути інвестором, а соціальна мережа ставала все популярнішою. Проте цілі молодих людей були різними: Едуардо хотів отримати прибуток, а Марк кайфував від крутої ідеї.

Популярність Фейсбука зростала з кожним днем. З такою ж швидкістю розвалювалось і партнерство між Марком і Едуардо.

Едуардо створює сайт з працевлаштування і публікує на Фейсбуці безкоштовну рекламу власного проекту. Це не сподобалось Марку. Соціальна мережа набирала обертів, а одноосібний проект Едуардо був потенційним конкурентом.

Користі від Едуардо було все менше. Марк вирішує позбутися партнера з допомогою «брудних вивертів». Проте втрачене лице Марка очевидно не коштувало таких махінацій.

Невдале розторгнення партнерства, втрачені гроші і зіпсована репутація — цього можна було б уникнути, якби Марк і Едуардо відповідально поставились до їх партнерства, згодні?

Як не помилитись у партнері? Як правильно оформити документи, щоб мати надійну юридичну підтримку? Як вийти з партнерства цивілізовано, а не червоніти перед суддями і у тисячний раз говорити «sorry»?

На ці питання довелося довго шукати відповіді екс-партнерам з бізнесу Марку і Едуардо. У вас є можливість дізнатись про це за один захід!

Вже в цю суботу відбудеться ювілейний Legal Talk X. Знав би Марк, вже б викупив усі білети, а їх зосталось зовсім мало!

А за промокодом даємо знижку – 15%!

Коментарі