EPAM придбала Just-BI: це дозволить провідній компанії у сфері Business Intelligence рішень розширити свої позиції

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання консалтингової компанії Just-BI — експерта у сферах SAP / S4HANA й управлінні корпоративними даними та програмами аналітики.

Угода розширить консалтинг сервіси EPAM для клієнтів з країн ЄС та Азійсько-Тихоокеанського регіону та підсилить наявну практику компанії за напрямками Data, Business Intelligence та Advanced Analytics.

Дані — основа переважного числа процесів, які супрводжують цифрову трансформацію організацій. Світова практика доводить, що data-driven компанії адаптуються до змін значно швидше, ніж їхні конкуренти.

Використання передових методів і провідних платформ для збирання, збереження та аналізу даних дозволяють компаніям отримувати практичну інформацію для прийняття швидших та більш ефективних рішень. Саме тому сучасним компаніям важливо мати партнера, який зможе запропонувати як бачення та стратегію транфсормації бізнесу, так і технологічні інновації для досягнення максимальних результатів.

Команда консультантів та експертів Just-BI понад 18 років надає повний спектр послуг у сфері даних та аналітики для великих світових брендів із різних галузей. Компанія має офіси у Європі й Азії та спеціалізується на стратегіях, консалтинг послугах, управлінні даними, провідних прискорювачах, кастомізованих застосунках та end-to-end розробці платформ та рішень.


Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті та сторінці на Facebook.

Коментарі