EPAM презентувала результати діяльності за другий квартал 2021

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 2 квартал 2021 року, який завершився 30 червня.

Обсяг доходу склав $881,4 млн, зростання становить $249,0 млн або ж 39,4% у порівнянні з показником другого кварталу 2020 року.

Станом на 30 червня поточного року кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає близько 47 850, у тому числі 42 800 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 32,6% у порівннянні з аналогічним періодом минулого року.

Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 2 квартал 2021 року можна знайти за даним посиланням.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 EPAM презентувала результати діяльності за другий квартал 2021

Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті  та сторінці на Facebook.

Коментарі