EPAM оприлюднила результати діяльності за перший квартал 2021

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, презентувала результати діяльності за 1 квартал 2021 року, який завершився 31 березня.

Обсяг виручки зріс на 19,9% у порівнянні з аналогічним показником 1 кварталу 2020 року та склав $780,8 млн. Кількість спеціалістів EPAM у всьому світі складає близько 43 500, у тому числі 38 800 фахівців, задіяних у виробництво програмного забезпечення та цифрових рішень. Цей показник продемонстрував зростання на 17,3%. За підсумками всього 2021 року компанія прогнозує зростання виручки на щонайменше 29%.

Більш детальну інформацію про результати діяльності EPAM за 1 квартал 2020 року можна знайти за даним посиланням.

Деталі про результати діяльності EPAM


Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті та сторінці на Facebook.

Коментарі