EPAM оголосила про придбання компанії White-Hat Ltd.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

EPAM оголосила про придбання компанії White-Hat Ltd., для посилення позиції як глобального лідера в галузі Zero Trust Cybersecurity

Київ, Україна – 4 травня, 2021 р. – EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання компанії White-Hat Ltd., що базується в Ізраїлі.

White-Hat Ltd. – лідер в сфері послуг кібербезпеки. Угода дозволить розширити експертизу EPAM в концепції Zero Trust (“нульова довіра”) і диверсифікувати портфель клієнтів на ринках Європи, Близького Сходу і Африки.

Компанії зі всього світу прагнуть якомога швидше пройти цифрову трансформацію і перейти в онлайн. Однак модернізація застарілих додатків, систем і бізнес-процесів вимагає від організацій серйозного підходу до розробки рішень для захисту від сучасних кібератак, витоку даних і вибору перевіреного технологічного партнера.

«Ми раді вітати команду White-Hat в EPAM. Об’єднавши експертизу, методології та талант, ми зможемо пропонувати більш гнучкіші та масштабовані рішення, що забезпечують безпрецедентно високий рівень кібербезпеки для наших клієнтів, – коментує Сем Рейман, керівник напрямку інформаційної та кібербезпеки в EPAM. – У міру того, як організації оновлюють свої системи і додатки, їх мережі та дані стають потенційно уразливими для кібератак. Ми збільшили інвестиції в розвиток напрямку захисту даних, тому що сьогодні ця практика повинна бути скрізь поширена, так само як і хмарні технології ».

Компанія White-Hat, зі штаб-квартирою в Тель-Авіві (Ізраїль), займається кіберзахистом бізнесу своїх клієнтів з 2013 року, використовуючи інноваційні методології, глибокі знання підходів зломщиків і розуміння загальної картини загроз. Завдяки концепції «напад як форма захисту» White-Hat справляється з найвитонченішими атаками на організації в урядовому, банківському, страховому, аерокосмічному і енергетичному секторах.

Інструменти та методики компанії (платформа Eye of the Enemy для оптимізації стратегії захисту, попередження загроз і глобальної кіберрозвідки, Security Operation Center (SOC), Advanced Persistance Threat (APT) і тестування на проникнення), засновані на профільних дослідженнях, дозволяють організаціям бачити повну картину кібер-атаки, що сталася та всі шляхи захисту, знищення загроз, відновлення систем і готують їх до відбиття майбутніх атак.

«Це нова і надихаюча глава в нашій історії. Завдяки об’єднанню з EPAM, наші спеціалісти зможуть працювати з безліччю провідних світових брендів, а клієнти отримають більше можливостей для комплексної трансформації бізнесу і доступ до передових сервісів розробки платформ, – коментує Офер Левінджер, CEO в White-Hat Ltd. – Ми раді привнести нашу експертизу з кібербезпеки, щоб разом c EPAM запропонувати ринку інноваційні рішення для захисту даних. Наш досвід виявлення загроз і реагування на них дозволить швидко оптимізувати підходи в Offensive Security і ефективніше задовольнити потреби сучасних цифрових підприємств».

Дізнайтеся більше про можливості EPAM в галузі інформаційної та кібербезпеки за посиланням.


Про компанію EPAM
Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) є провідним світовим розробником цифрових платформ, продуктів та складних дизайн та програмних рішень. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід та компетенції у сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення проривних рішень, що перетворюють складні бізнес-задачі у реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють із замовниками у більш ніж 35 країнах світу у Північній Америці, Європі, Азії та Австралії.

EPAM стала однією з чотирьох технологічних компаній, які щоразу входять до списку Forbes“25 публічних технологічних компаній, які швидко зростають”, починаючи з 2013 року, а також визнана лідером в індустрії ІТ-сервісів у списку Fortune “100 компаній, які швидко зростають” у 2019 та 2020 роках. Більше про EPAM на сайті та сторінці на Facebook.

Про компанію WHITE-HAT SECURITY LTD.
White-Hat Ltd., компанія-консультант в галузі кібербезпеки, надає персоніфіковані послуги з розробки кібер-рішень по всьому світу. Команда висококласних експертів зі знанням HLS і досвідом роботи в Ізраїльських силах безпеки, підтримує високі стандарти послуг в домені Cyber ​​Intelligence. Проактивний підхід до інформаційного захисту, заснований на доменних дослідженнях та кращих практиках, дозволяє компанії протистояти сучасним викликам і передбачати майбутні загрози в сфері безпеки даних. Щоб дізнатися більше відвідайте сайт або LinkedIn.

Коментарі