eō Business Incubators​

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Друзі, а ви вже чули про можливість отримати менторство від​ ​eō Business Incubators​?

eō Business Incubators​

Чому менторство важливо, особливо для стартапів в Україні?

За даними Forbes, у компаній, засновників яких ментороли інші підприємці, в 3 рази більше шансів стати успішними.
Ментори – це люди, які вже успішно пройшли шлях підприємця, зробили свої помилки і готові ділитись досвідом. Вони будуть вас челенджети, задавати питання, про які ви ще не думали. Навіщо? Щоб зберігти ваш час, допомогти подивитись ширше на ваш власний бізнес, і навіть вберегти вас від можливих помилок.
Ментори – це доступ до нетворку. Ваш ринок США, але ви в Україні? Ментори допоможуть вам знайти контакти, достучатись до нових людей, відкрити двері, про які ви можливо навіть не знали.
Щоб зареєструватись на менторську сессію необхідно заповнити форму.

Реєстрація


Наші ментори Charles K. Whitehead та Felix Litvinsky готові поділитись з вами своїми знаннями та досвідом.

  • Charles K. Whitehead – професор бізнес-права і директор програми «Право, технології та підприємництво» юридичного факультету Корнельського Університету, США. Перед початком роботи у науковій сфері Чак займав провідні юридичні та бізнес позиції в галузі фінансових послуг в Нью-Йорку і Токіо, у тому числі як керуючий директор Nomura Securities International, Salomon Brothers і Citigroup.
  • Felix Litvinsky – керуючий директор Blackstone LaunchPad, експериментальної загальноуніверситетської програми підприємництва Корнельського Університету. Фелікс – досвідчений підприємець у галузі технологій та активний член різних груп інвесторів. Він також є співзасновником і керуючим партнером Minority Venture Partners, компанії з розвитку бізнесу, чия місія полягає в збільшенні і розширенні бізнес-підприємств меншин і жінок в технологічних секторах, що розвиваються, по всьому Нью-Йорку і території трьох штатів.

Це унікальний шанс для фаундерів отримати наставництво від крутих менторів.

Подавайте заявку на персональну 30-хвилинну менторську сесію з Чаком або Феліксом від eō Business Incubators. Кількість місць на менторські сесії обмежена. Після 16 жовтня ми відберемо 12 стартапів, які отримають можливість обрати час для менторської сессії.
Не чекай до останнього – подавайся зараз. Заповнюй форму.

Реєстрація

Коментарі