English4IT: як розпочався курс?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Перші інсайти й ефективна робота в команді🌟

23 жовтня Kharkiv IT Cluster разом з провідною школою англійської Englishdom запустили курс професійної англійської мови.

Цей захід зібрав 145 учасників: студентів, учителів і представників ІТ-індустрії, які виявили зацікавленість та активну участь у навчанні.

🗣 Спікерка — Юлія Мінаєва — філолог, викладач англійської мови, перше заняття приурочила темі «Effective Teams», під час якого ми розглянули найважливіші аспекти командної роботи й навчилися використовувати різні способи порівняння в англійській мові.

Англійська мова — базова навичка в ІТ з численних причин

Мова професії: більшість технічної документації, програмного забезпечення й інструкцій для програмістів написані англійською мовою.

⭐Комунікація з міжнародними клієнтами: багато ІТ компаній працюють з клієнтами з інших країн, і англійська мова є основним засобом спілкування.

Розвиток власної кар’єри: знання англійської мови надає доступ до більш високооплачуваних і високопрофесійних робочих місць в міжнародних ІТ компаніях.

Розуміння технічної термінології: багато технічних термінів і термінів з програмування в англійській мові, і їх розуміння важливе для спілкування в професійному середовищі.

Навчання й розвиток: багато онлайн-курсів, блогів, форумів і ресурсів з програмування доступні англійською мовою, що полегшує навчання новим технологіям та інструментам.

Тому цей курс — великий крок у розвитку професіональності !

Учасники вже занурюються в навчання, вивчаючи не лише англійську мову, а й найсучасніші методи й стратегії командної роботи. Кожен з нас збагачується новими знаннями й навичками.

Усі отримали можливість взяти участь у дискусіях, практичних завданнях та інтерактивних вправах, що зробило навчання захопливим і корисним.

Також, нагадуємо , що за результатами участі на курсі й за умови опрацювання від 80% передбачених тем, виконаного домашнього завдання й складання фінального тесту на 80% учасники курсу отримають сертифікати від Englishdom.

Окрім цього, серед найактивніших учасників ми розіграємо 3-и доступи до розмовних клубів на місяць після завершення курсу й проходження фінального тестування.

Усі матеріали та записи занять зберігаються на спеціальній онлайн-платформі DrivEd.space, яку надали PioGroup Software.

Бажаємо успіхів і натхнення 🥰

Щоб долучитися, заповнюй форму👉 https://forms.gle/T8hcZyQT85LJhEGc6

Довідка:

Englishdom — найбільша онлайн школа англійської в Україні, яка налічує 50 000+ активних студентів, 900+ викладачів англійської, 5 інноваційних онлайн продуктів. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська народна премія – 2023 Englishdom визначено переможцем у номінації: АНГЛІЙСЬКА ОНЛАЙН 2023 РОКУ❗❗

Особливість Englishdom полягає в доборі технологій і людей для підтримки мотивації до вивчення англійської мови. Школа поєднує індивідуальні онлайн-уроки з викладачем на інтерактивній цифровій платформі з використанням відеозв’язку, цифровий підручник, онлайн тренажер, мобільні додатки, розмовні клуби, ін.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. junior-club-pochatok-shlyahu-do-uspihu-z-potuzhnymy-soft-skills
  2. skill-matrix-klyuch-do-uspishnoyi-karyery-v-it-dlya-junior-ta-trainee-kandydativ

Коментарі