Експерти NIX відкрили IT-Академію для дітей

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Усі батьки бажають своїй дитині тільки найкращого: цікаву і популярну професію, успішну кар’єру та безмежну кількість можливостей. А діти покоління Z хочуть стати айтішниками чи блогерами, і безлімітний Wi-Fi без паролей для них – must have у будь-якому закладі!

Ми з’ясували найголовніше: що турбує сучасних батьків і чого хочуть діти покоління Z, додали 25-річний досвід виховання IT-спеціалістів у NIX і запустили IT-Академію для дітей! А це означає, що в Харкові з’явилося місце, де школярі можуть здобути базові навички найперспективніших професій майбутнього.

photo_2019-09-26_14-25-17 Експерти NIX відкрили IT-Академію для дітей

День відкриття Академії став особливим і для дітей, і для батьків, і для експертів компанії NIX. У цей день майбутні айтішники знайомилися з Академією, відвідували уроки з робототехніки та програмування. А їхні батьки дізнавалися, як дітям досягти  успіху в IT-сфері і з чого почати.

Самі фахівці Нікс розповіли, що довго працювали над концепцією навчального закладу, розробляли освітні програми напрямків. А перед запуском тестували їх у фокус-групах, створених у Навчальному Центрі NIX. В Академії продумано все до дрібниць: від дизайну кімнат до висоти столів, за якими працюють діти.

photo_2019-09-26_14-25-23 Експерти NIX відкрили IT-Академію для дітей

«Ми дивилися, як роблять конкуренти, і робили ще краще, вивчали ринок і запити батьків, спілкувалися з дітьми та психологами, планували формат занять, і започаткували більше, ніж просто Академію.

Ми відкрили місце, де комфортно і по-домашньому затишно, куди дитину не потрібно вмовляти йти. Тут розповідають, навчають, проектують і створюють технології майбутнього. Поступово, крок за кроком, найкращі викладачі вводять дитину у світ IT і відкривають перед нею двері широких перспектив».

                                                                                Директор NIX Academy,  Денис Дуфек

photo_2019-09-26_14-16-45 Експерти NIX відкрили IT-Академію для дітей

Поки інші вчать, NIX допомагає батькам будувати майбутнє

Одна з головних цілей NIX Academy – дати кожній дитині можливість розкрити свій потенціал, а батькам – набути впевненості в успішному майбутньому дітей. Тому навчання в Академії починається вже з 11 років.

Так, для молодшої вікової групи (11-12 років) розроблені курси за напрямками Lego і Arduino. На них діти знайомляться з основами робототехніки, вчаться програмувати своїх перших роботів і різні автоматизовані пристрої.

Для старшої вікової групи (13-15 років) в Академії створено курс з вивчення найбільш перспективної мови програмування – Python і курс з FrontEnd, у рамках якого діти вивчають ази HTML, CSS і JavaScript.

photo_2019-09-26_14-25-26 Експерти NIX відкрили IT-Академію для дітей

Всі навчальні програми розроблено спільно з психологами, в них враховані вікові особливості та можливості дітей. Теоретичні матеріали діти обов’язково закріплюють на практиці. І вже наприкінці навчання на курсах Front End і Python учні вміють створювати власні проекти – web-сайти або комп’ютерні ігри.

І головне – у штаті викладачів NIX Academy зібрані справжні експерти, які з особистого досвіду знають, які фахівці необхідні IT-сфері сьогодні і у майбутньому, які знання і навички цінують топові роботодавці України та світу, як адаптувати курс під потреби кожної дитини.

Як вступити до NIX Академії?

Розпочати навчання в Академії можна з найпростішого кроку – відвідати перший безкоштовний урок. Щоб зрозуміти, чи дійсно дитині цікаво вивчати робототехніку або програмування, в Академії пропонують одне безкоштовне заняття за кожним із напрямків. Тому вибирайте будь-який цікавий дитині курс, записуйте її на пробний урок і приєднуйтесь до найсильнішого дитячого IT-ком’юніті у Харкові!

Коментарі