EDU Guest: Enterprise data management: весело чи ні? Разом з AUTODOC 🚀

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥 8 грудня відбувся третій мітап гостьових лекцій на базі Харківського національного аерокосмічного університету разом із AUTODOC.

Наш гість Кирило Сидоров, Vice President of Data management and analytics at AUTODOC, має 17-річний досвід у проєктному менеджменті. У своєму виступі спікер розкрив суть Enterprise Data Management і розповів як почати шлях управління даними, як створити першу базу даних і те, чим все закінчується у великих компаніях.

⚡ Як створити свою першу базу даних?

«Для того, щоб створити першу базу даних, достатньо просто створити табличку! Але, на жаль, багатьом цього замало, бо одна табличка дуже швидко перетворюється у пару тисяч табличок. І тут вже вручну неможливо керувати такою об’ємною базою. Тому потрібно використовувати системи управлінь базами даних, такі як: SAP, Microsoft Dynamics, 1C», — поділився Кирило.

⭐ Як побудувати аналітику?

Кирило пояснив: «На перший погляд побудувати аналітику дуже легко — взяв циферки та поїхали. Але ці цифри потрібно ще обробити. Просто закинути їх у якийсь додаток не завжди виходить, бо іноді потрібно вручну аналізувати дані».

💫 Хто працює з даними?

Поговорили і про професії, які напряму пов’язані з управлінням даними. Наприклад, CDO (Chief Data Officer) — людина, яка відповідає за технології, політику, аналітику і все-все-все, що пов’язано з даними компанії. Спікер каже, що на цій позиції зарплата значно вища за зарплату senior розробника.

💥 Кирило поділився з учасниками презентацією з детальними описами для «закріплення матеріалу», відповів на всі питання і давав поради з особистого досвіду:

«Не потрібно боятися йти на Trainee або Junior позиції під час навчання у виші, необхідно спробувати себе у різних сферах та постійно розвиватися».

Ми дякуємо Кирилу Сидорову та компанії AUTODOC за корисну лекцію, а також представникам ХАІ які допомогли забезпечити усі необхідні умови для продуктивної комунікації між спікером і учасниками!

Слідкуйте за анонсами наступних вебінарів у нашому телеграм-каналі!

Підписатися на Telegram-канал

Kharkiv IT Cluster – твій перший крок до успішної кар’єри!

Коментарі