ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ: СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ KHARKIV IT CLUSTER І ХАРКІВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. КАРАЗІНА

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster і Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна підписали меморандум про впровадження дуальної форми навчання. Базою для більш тісної співпраці вузу і організації стала нова магістерська програма «Стратегічні комунікації та нові медіа», яка стартувала у вересні цього року.

Програма спрямована на навчання студентів стратегічному підходу до комунікацій, визначення цільової аудиторії і формулювання для неї правильних меседжів.

Оскільки тенденції в цій сфері змінюються буквально з кожним місяцем, адекватну підготовку фахівців можуть дати викладачі вузу лише у співпраці із запрошеними практиками. Саме тут активну роль зіграв Харківський ІТ Кластер, який привернув до проекту провідних фахівців-практиків галузі.

Профільні предмети за програмою ведуть викладачі-співробітники IT компаній. Вони розповідають студентам про те, чим займаються на роботі кожен день і на практиці вирішують ті чи інші завдання. Деякі компанії вже готові взяти інтернами молоде покоління, тому питання переходу на дуальну форму навчання стає все більш актуальним.

Працюючі студенти – не рідкість сьогодні. Однак, набагато ефективніше, коли виконання робочих завдань стає частиною навчального процесу: курсові по реальним проектам, диплом – дослідження стану ринку для конкретної мети. Це і мається на увазі під дуальної формою, коли і роботодавець, і вуз працюють в синергії.

Варто відзначити, що, завдяки цьому проекту, команда Харківського ІТ Кластера поповнилася інтерном, яка вчиться на нову магістерську програму і реалізує на практиці отримані знання.

У планах Kharkiv IT Cluster – активне продовження роботи в напрямку насичення ринку якісними кадрами, зокрема в напрямку Digital Media. Харків – студентська столиця України і ведуча ІТ-локація. Тому для абітурієнтів питання – куди ж їхати вступати на ІТ-спеціальності – незабаром буде риторичним. Куди? Звичайно ж до Харкова!

Коментарі