Довірте свій бізнес Кредобанку

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Є кілька вагомих причин, чому варто обрати Кредобанк для співпраці у своїх бізнес справах. Перша, концептуальна і дуже важлива: Кредобанк – це надійний банк з 30-річною історією. Ми пережили всі злети і падіння української економіки, при цьому завжди зберігали довіру клієнтів. Поки ваші фінанси у нас, ви от взагалі можете не переживати за них.

Однак крім цього ми маємо кілька переваг, через які вам заманеться співпрацювати з нами. По-перше, тому, що ми розпочинаємо роботу з юридичними особами за партнерським тарифом. Це означає, що ви 6 місяців не платите жодної абонплати, а також отримуєте пільгові тарифи на платежі.

З нами ви також маєте супер вигідний курс валют для продажу/купівлі валюти: ми працюємо за курсом на міжбанку +0,1% для продажу валюти і +0,2% для купівлі валюти. Це один з найкращих курсів на ринку.

Коротко про інші фішки:
  • Відкриття гривневого та валютних рахунків – безкоштовно
  • Зручний онлайн-банкінг
  • Можливість реєстрових зарахувань на ФОПів
  • Бахгалтер має можливість працювати в Єдиному вікні з усіма ФОПами

Плюс в нас високі ставки за депозитами для юридичних осіб: від 2% терміном 2-30 днів до 7,25% терміном 12 місяців, в залежності від виду вкладу.

А ще ми пропонуємо супровід для відкриття рахунку в Польщі. Завдяки приналежності до PKO Bank Polski Group Кредобанк допоможе вам з будь-якими питаннями, якщо ви вирішили розвивати свій бізнес і виходити на польський ринок, обслуговувати там свої рахунки тощо.

Словом, переваг достатньо, а варіантів співпраці ще більше. Дізнавайтеся деталі у Наталії Новожилової, директора регіонального центру з залучення клієнтів IT сегменту.

Тел.: +380632047064

Email: nlnovozhylova@kredobank.com.ua

Коментарі