До комфортного майбутнього – разом: «Строй Сіті» оголошує 2022-й Роком сім’ї

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Зовсім недавно ми з вами зустрічали найсімейніше свято року. Весь минулий рік ми думали, як зробити комфортнішим життя не лише наших інвесторів, а й тих, хто їм дорогий.

Адже для кого ми підбираємо квартиру із великою дитячою? Для кого шукаємо житло з урбан-майданчиком? Комфортний будинок ближче до школи? Відповідь очевидна – для своїх близьких, для тих людей, хто займає найзначуще місце у нашому житті.

Компанія «Строй Сіті Development Group» розуміє, як важливо забезпечити комфорт кожного клієнта. Ми хочемо зробити наші об’єкти зручними для всіх: для малюків та підлітків, для молодих мам та тат, а також для тих, хто вже забув про суєту робочих буднів і хоче просто насолоджуватися заслуженим спокоєм. І це стосується не лише архітектури.

Тому ми вирішили оголосити 2022 рік Роком сім’ї.
В рамках цієї ініціативи «Строй Сіті» проведе низку сімейних заходів. Серед них – благодійні акції, фестивалі для дорослих та дітей, а також запуск спеціальних освітніх курсів. Щоб нічого не пропустити, слідкуйте за нами у соціальних мережах, а поки що хочемо пообіцяти, що ніхто з наших інвесторів та їхніх близьких не залишиться без уваги.

Коментарі