Для будівництва Kharkiv Smart City буде використаний досвід Амстердама

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

 На ЕкспоКонгресі «Бізнес для розумних міст», який відбувся 29-31 січня в Києві, об’єднана делегація Kharkiv IT Cluster та Офісу Реформ міста представила концепцію Kharkiv Smart City міжнародному співтовариству. В результаті очікується, що експерти платформи Amsterdam Smart City візьмуть участь в Міжнародному Освітньому Форумі New Edu:Tech in Focus, що організовується Харківським ІТ Кластером 4-5 квітня 2019 року.

29-31 січня в Києві відбувся ЕкспоКонгресс «Бізнес для розумних міст». Команда Kharkiv IT Cluster спільно з Офісом Реформ міста взяла участь у конференції, щоб представити міжнародній спільноті концепцію перетворення Харкова на “розумне місто”. Презентація Kharkiv Smart City справила позитивне враження на аудиторію конгресу і отримала високу оцінку світових експертів серед презентацій Барселони, Сінгапуру та інших “розумних міст світу”.

2 Для будівництва Kharkiv Smart City буде використаний досвід Амстердама

«Мене дуже вразив Харків – підхід і успіхи, які були представлені в Києві минулого тижня. Харків є ще одним прекрасним прикладом того, що міста 2 рівня і 3 рівня ефективніші у впровадженні та реалізації проектів “розумного міста.”  – зазначив Франс-Антон Вермаст, стратегічний радник та міжнародний посол Amsterdam Smart City та Голова Технологічного Офісу Амстердама.

Після презентації харківська делегація провела продуктивну панельну дискусію з командою платформи Amsterdam Smart City. За результатами дискусії виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал запросила експертів приєднатися до Міжнародного Освітнього Форуму New Edu:Tech in Focus , що відбудеться у Харкові 4-5 квітня 2019 року. Платформа Amsterdam Smart City визнана у всьому світі як один з кращих прикладів ефективної реалізації концепції “розумного міста”. Експерти Amsterdam Smart City відзначили, що вони зацікавлені поділитися своїм досвідом зі спільнотою реформаторів міста Харкова.

DIF_2019-01-31-12.08.25 Для будівництва Kharkiv Smart City буде використаний досвід Амстердама

«Як засновники boutiquefirm, ми допомагаємо містам організовуватися для інновацій і прискорюватися. Я запропонував місту Харкову створити Цільову Операційну Модель для досягнення успіху на харківській сесії «Спільнота по дизайну». Ми, очевидно, поділяємо одну й ту саму місію. Давайте принесемо процвітання в наші міста для всіх людей, поважаючи нашу планету. Цього можна досягти, тільки якщо ми будемо співпрацювати», – сказав Аніл Балгобінд, засновник boutiquefirm і довірений радник Amsterdam Smart CityPlatform Strategy.

DIF_2019-01-31-12.09.31 Для будівництва Kharkiv Smart City буде використаний досвід Амстердама

Коментарі