«Дім на Подолі»: грандіозний проект в історичному центрі Харкова

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

На що ми дивимося при виборі житла? Якщо не вдаватися у фінансові деталі, то є три основні фактори: зручність, краса та функціональність.

 

З цього погляду «Дім на Подолі» можна назвати ідеально збалансованим. Зручність? Історичний центр міста, набережна, фешенебельні ресторани та престижні місця для відпочинку – все це знаходиться в кроковій доступності від нового об’єкту “Строй Сіті Development Group“. Більше того, буквально за 5-10 хвилин шляху є великі транспортні розв’язки, що дозволяють дістатися будь-якої точки міста – вулиця Сумська, Полтавський шлях, проспект Гагаріна та Московський проспект.

Строй Сіті Development Group

Razdelytel-dlya-say-ta-1-3 «Дім на Подолі»: грандіозний проект в історичному центрі Харкова

Що ж до зовнішньої краси, то «Дім на Подолі» планують збудувати в архітектурному стилі ампір. Об’єкт стане справжнім симбіозом сучасності та історичної спадщини.

Як розповів Скорик Сергій Олександрович керівник проектного бюро, ще на стадії проектування вдалося запровадити кілька унікальних прийомів. Вони дозволили не лише вписати будинок в архітектурний ландшафт міста, але й виділити його фасад на тлі інших висоток.

“Наприклад, ми використали еркерні вікна. Вони надають ефектного вигляду не тільки фасаду будівлі, але і його інтер’єру. Такий прийом привертає увагу своєю неординарністю як усередині, і зовні будівлі, дає можливість бути глибшим. До того ж еркерні вікна дозволять додати не тільки декоративні, а й реальні метри приміщення. Нестандартне гарне планування приміщення вимагає до себе таких самих нестандартних рішень в оформленні”, – стверджує Скорик Сергій Олександрович.

Проєкт «Дім на Подолі»

Razdelytel-dlya-say-ta-1-3 «Дім на Подолі»: грандіозний проект в історичному центрі Харкова

Не обійшлося і без технічних хитрощів, що підвищили функціональність проекту. У «Домі на Подолі» вирішили використати штукатурний фасад, основними елементами якого є утеплювач, армуючий шар та фінішне декоративне покриття. Він дозволяє створювати тонке покриття, але в жодному разі не втратити тепло.

При цьому фасад на перших двох поверхах виконаний з керамограніту. Таке рішення дозволило, з одного боку, захистити будівлю від зайвої вологи та забруднення. З іншого боку, створюється повітряна подушка, яка зберігає тепло взимку і не дає будинку занадто нагріватися влітку.

“Завдяки сучасним технологіям та світлим тонам, чудовому енергоефективному оздобленню фасаду, що зберігає затишок та комфорт приміщень, «Дім на Подолі» стане однією з найкращих будівель міста. Матеріал фасаду, що самоочищається, дасть можливість зберегти красивий зовнішній вигляд на довгі роки експлуатації. А видові майданчики із зеленими терасами стануть чудовим бонусом для всіх мешканців”, – розповів Скорик Сергій Олександрович – керівник проектного бюро.

Razdelytel-dlya-say-ta-1-3 «Дім на Подолі»: грандіозний проект в історичному центрі Харкова

Загалом у чотирисекційній будівлі буде 354 квартири бізнес-класу. На прилеглій території розмістять спортивний та дитячий майданчики. У комплексі буде цілодобова охорона. Продаж житла в «Домі на Подолі» стартував з жовтня 2021 року.

Проєкт «Дім на Подолі»

Коментарі