DC Link Group: найбільша мережа дистрибуції високих технологій

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Що відомо про нового мембера Kharkiv IT Cluster?

Історія компанії DC Link розпочалася у 2002 році в Харкові. Тоді група ентузіастів, які займалися збиранням та продажем персональних комп’ютерів, об’єднались у спільній справі та принципах, які сповідують і зараз — високий професіоналізм та орієнтованість на B2B. Зараз це — великий дистриб’ютор високих технологічних рішень з власним виробництвом і сервісною підтримкою.

Група компаній DC Link Group працює з найвідомішими вендорами світу та з 4000 клієнтами в Україні. Філіали DC Link знаходяться у 5 містах — Київ, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Львів і офіс зі штаб-квартирою у Харкові. Кількість брендів, з якими працює DC Link Group, щороку зростає, зараз їх понад 1 000. А на полицях складських комплексів — до 20 000 торгових найменувань.

Для учасників Харківського IT Кластеру приєднання DC Link Group — гарна новина, адже компанія пропонує для них партнерські ціни та широкий асортимент техніки та рішень для бізнесу та офісу напряму від світових брендів. А також можливість взяти на себе повний цикл по обслуговуванню техніки та впровадженню високо-технологічних рішень.

WB-4-1200-h-628-414x217 DC Link Group: найбільша мережа дистрибуції високих технологій

Виробництво ExpertPC

Також важливо відмітити, що саме в Харкові, на виробництві DC Link Group, збирається одна з найвідоміших торгових марок ПК в Україні — ExpertPC. Сьогодні на цих комп’ютерах працюють у навчальних та медичних закладах, державних органах, рітейл-мережах. Але найбільшою та активною аудиторією є професіонали і любителі кіберспорту. Вже у 2021 року комп’ютери ExpertPC посіли перше місце з продажів в сегменті B2C в Україні, а бренд вже кілька років поспіль входить до ТОП-трійки найвідоміших вітчизняних комп’ютерів. А на унікальному сайті-конфігураторі ExpertPC в режимі онлайн можна зібрати свій власний авторський комп’ютер в єдиному екземплярі.

Соціальні проєкти

Експерти з DC Link Group ефективно демонструють модель успішного майбутнього для школярів і працюють над цифровою інклюзією. Соціальний проект Digital Inclusion, у рамках якого відбувається кібер-турнір FIFA 21 Local CHS Series для дітей із соціально-вразливого середовища. Окрім турнірів, для дітей проводять і профорієнтаційні розмови. Наскільки успішні айтішники, як працює комп’ютер, що таке материнська плата, як стати відомим кібер-гравцем, де в Україні збираються ПК? На ці та десятки інших запитань від школярів відповідають практикуючі тренери з команди DC Link Group та ExpertPC.

photo5282827538520977557-414x311 DC Link Group: найбільша мережа дистрибуції високих технологій

Академія DC Link Group

Академія це чудовий шанс ближче познайомитися з брендами компанії, новими продуктовими лінійками та передовими технологіями. Менеджери компанії та клієнти залишаються першими дізнаються про новації ринку та їхню особливість.
Також DC Link Group — партнер і співорганізатор освітнього проєкту «Академія роздрібного бізнесу» на базі бізнес-школи МІМ Kyiv.

На курсі слухачі отримують обмін професійним досвідом, обговорення реальних кейсів від провідних експертів своєї справи.
А також організатор щорічної масштабної IT-конференції DC Link Partner Day.

DC Link Group вже давно долучається до створення історії Харкова, а ми віримо, що спільно з Kharkiv IT Cluster ця історія суттєво доповниться!

Коментарі