DataArt завершує глобальний ребрендинг

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

DataArt — міжнародний технологічний консультант, що створює, розвиває та підтримує IT-рішення, у рік свого двадцятиріччя завершує ребрендинг у восьми країнах і двадцяти локаціях. Єдиний бренд, фірмовий стиль і комунікаційна платформа об’єднує колег, клієнтів та офіси мережі у Східній і Західній Європі, США та Латинській Америці. Оновлений образ покликаний інтегрувати внутрішні і зовнішні комунікації DataArt на ринках праці, збуту та капіталу.
 
Оновлений дизайн логотипу та редизайн усіх носіїв фірмового стилю DataArt позначиться на оформленні зовнішніх і внутрішніх інтернет-ресурсів, документів, офісів, виставкового обладнання та сувенірної продукції. Його запровадження у 20 містах, де працюють центри розробок та офіси продажу DataArt, планується завершити до кінця цього року.
 
Бренд-платформа та загальні комунікативні принципи були розроблені всередині DataArt. Арт-директором проекту стала Ірина Волошина, яка має великий досвід розробки дизайну мультимедійних та видавничих проектів, зокрема, айдентики практично усіх продуктів видавничого дому «Афиша» та керівництва дизайном РБК.
 
Євген Голанд, президент DataArt: «Ребрендинг для нас — візуалізація ідей, які народились всередині DataArt за 20 років і залишаються з нами. Яскравий та сильний бренд особливо важливий для розподіленої структури організації при високих темпах розвитку».
 
Віктор Удінцов, провідний дизайнер DataArt Київ: «Нова бренд-платформа дозволяє дизайнерам розробляти локальні рішення, адаптовані для конкретної цільової аудиторії, зберігаючи фундаментальні ідеї та цінності DataArt».
 
Раніше DataArt мав різні бренд-платформи та фірмові стилі для цих цільових аудиторій. Але із розширенням географії, аудиторії колег і клієнтів почали перетинатись, тому, наявність двох брендів втратила сенс. Новий фірмовий стиль об’єднує у собі комунікації на ринках збуту і ринках праці.
 
Частина логотипа і новий символ DataArt — танграм — китайська головоломка, яка складається з семи пласких елементів, які разом формують різноманітні фігури. Танграм став не лише візуальною метафорою, яка характеризує багатогранність і гнучкість DataArt, але й зручним візуальним інструментом для підтримки багаточисельних освітніх, інноваційних та PR-ініціатив.
 
Фірмовими кольорами були обрані сім яскравих відтінків червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, блакитного, синього і фіолетового. Фірмовим шрифтом DataArt стало накреслення, спеціально розроблене на базі Futura PT компанії Paratype. На основі цього ж шрифту створена і текстова частина логотипу.
Про DataArt
DataArt – глобальний технологічний консультант, створює, розвиває і підтримує унікальні програмні рішення, які сприяють розвитку бізнесу клієнтів у різноманітних індустріях. DataArt об’єднує досвід більше 2300 фахівців із 20 міст США, Західної і Східної Європи, Латинської Америки.
За 20 років DataArt отримав довіру клієнтів, зокрема, Nasdaq, S&P, United Technologies, Oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair та skyscanner. Оборот мережі за результатами 2016 року перевищив $97 млн.

Коментарі