DataArt відкрив третій офіс у Польщі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

DataArt відкрив третій офіс у Польщі. Тепер, крім Вроцлава та Любліна, наші колеги можуть жити і працювати у Кракові. Чому саме Краків? Ось кілька фактів про нову локацію та офіс.

  1. Привабливий IT-ринок. За останні 25 років Краков став лідером аутсорсингу в Європейському Союзі. Тут розташовані понад 500 місцевих і міжнародних технологічних компаній, в яких працюють 50 000 IT-фахівців.
  2. Потужний навчальний і науковий центр. Понад два десятки університетів, включаючи найстаріший у Польщі, заснований у XIV столітті. Кожен п’ятий — студент.
  3. Є що подивитись. Середньовічна столиця Польщі практично не постраждала під час Другої світової війни, центральні вулиці внесені до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. У 2019 році Краків відвідало понад 14 млн туристів.
  4. За дві години їзди від Кракова, у Татрах, розташоване місто-курорт Закопане. Півроку тут катаються на гірських лижах, півроку — гуляють квітучими луками і займаються альпінізмом.
  5. Офіс знаходиться у красивому районі. Заблочі з краєвидом на річку Віслу. Поруч — кафе, ресторани, магазини, фітнес-центри, автобусні і трамвайні зупинки.
  6. Неподалік офісу — корпоративна квартира DataArt для наших колег, які вирішили релокуватися до Кракова.

Детальніше

Коментарі